Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbál megváltoztatni a...

Megpróbál megváltoztatni a párom. Ezek szerint nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

Munka után (sajnos csak 6 órában dogozom) ha hazaértek, az első dolgom a gép. Lealább egy órát netezek, mire nekiállok rendet rakni meg valami ehetőt összedobni. Mindig mindennel végzek mire a párom hazaér, egy rossz szava se lehet szerintem. Gyakran nézi az előzményeket, hogy mikor kapcsoltam be a gépet és mikor lett kikapcsolva.


Emellett beleszól abba, hogy kikkel barátkozzam. Újabban van egy nő, pár évvel idősebb mint én, és egyre többet beszélgetünk. Akár még barátnők is lehetnénk...

A párom persze nem bízik benne, és szerinte ez a nő kétszínű és vissza fog élni azokkal a dolgokkal amiket mondok neki.


Vettem magamnak egy nyári ruhát, le volt árazva és nagyon tetszett. Küldtem a páromnak mms-ben egy képet, hogy mit gondol. Kiakadt, hogy nem beszéltük meg ezt a dolgot, meg különben is ebből a ruhából kint van mindenem és ne mutogassam magam...mert az ő párjára senki ne csorgassa a nyálát.


Kezd tele lenni a hócipőm vele. Mindig kitalál valami újat ami nem tetszik neki, mindig van valami amiben meg akar változtatni. 1-2 dolog még oké...

Mondtam neki, hogy megfojt ezekkel a dolgokkal. Néha azt érzem, minden levegővételhez engedélyt kellene kérnem.


Ha valamit nem említek meg neki, egy jelentéktelen dolgot, már a plafonon van.


2012. márc. 7. 11:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem hogy nem szeret, de még nyűgnek is tekint és azt keresi, mikor mibe köthet bele. Jobb lenne továbbállni!
2012. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha lépni kell,hát lépni kell......
2012. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Kérdésedben a válasz.

Nézi az előzményeket a gépeden? Minek?

Kifúrja a barátaid? Hát ez...!

Ruhára fanyalog?


Nem, ez nekem így nem menne.

2012. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A részletek kommentelése nélkül, nekem ebből egy dolog jön le: nem igazán vagytok egymáshoz valóak. Szerintem.
2012. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelem.
2012. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogyha azt érzi, hogy ez így nem megy, mondja meg és legyen inkább vége. De ez a sok civakodás a piti dolgokért...
2012. márc. 7. 11:52
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már rég ott hagytam volna,úgy,hogy csak pislogna...Anyámék elváltak már rég,így megismerkedett egy hapsival...Rendes fazonnak tűnt,sokáig jártak,majd összecuccoltak...Pár hónap után a hapsi teljesen ilyen lett,mint a tiéd,sőt még azt sem akarta megengedni,hogy mi a gyerekei elmenjünk hozzá,mert akkor anyám nem vele foglalkozik,nem akarta elengedni sem sehová,szintén beleszólt az öltözködésbe,leste az előzményeket is, és nekem is csinált 150 ezres adósságot...Nem azt mondom,hogy Ő is ilyen lesz,de szerintem már az sem normális,amiket most tesz...Milyen jogon mondja meg,hogy kivel barátkozz vagy sem???Menekülj...
2012. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Amikor hazajön, először eszik, lezuhanyzunk, majd leülünk együtt a gép elé. Megnézi az aznapi első előzményt, pl. 14:33 citromail, aztán meg tovább és nézi az utolsót pl. 15:41 iwiw.

És már mondja a magáét, hogy egész nap csak gépezek, holott lenne dolgom itthon.

2012. márc. 7. 11:54
 9/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta, csak meg akar óvni egy újabb csalódástól. Volt egy barátnőm, aztán hipp-hopp lelépett és ott próbál hátba támadni ahol tud.

És a párom szerint ez a másik nő is ilyen.

2012. márc. 7. 11:55
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elképzelt magának egy ideális nőt, és mivel te nem vagy az, minden erejével azon van, hogy olyat csináljon belőled. De nem kell ezt hagynod, mert így csak szenvedsz mellette.

Nekem is volt ilyen párom, én nem hagytam magam, éltem továbbra is a saját életemet, öltöztem ahogy előtte, el is hagyott. De szerintem nem volt kár érte, mert azóta olyat találtam, aki nem akar megváltoztatni. Ő viszont a mai napig kergeti az ideálját, amilyen szerintem nem létezik.


Vagy teljesen le akarja építeni az önbizalmadat, hogy uralkodhasson rajtad. Még ezt tudom elképzelni. De ez sem egy ideális kapcsolat, úgyhogy szerintem nem igazán éri meg rá pazarolnod az idődet. Sajnálom, de én úgy látom ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

2012. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!