Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölted a pároddal,...

Hogyan közölted a pároddal, hogy apuka lesz?

Figyelt kérdés

Valami különleges módon szeretném a tudtára adni, hogy apuka lesz. Ötletek??


Legyetek kreatívak!!! :)


2012. márc. 7. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Én vennék egy bodyt és odaadnám neki. Ahogy ismerem úgy reagálná le hogy neki ez kicsi lesz:D De később tuti leesne neki. Vagy egy kis cipőt.

Bár ahogy magunkat ismerem, szerintem ott fog mellettem állni a wcn, amikor a terhességi tesztet csinálom:)

2012. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a süti felirattal is jó. :) S egyben praktikus is, fogyaszthatjátok. :) A baba is kap belőle közvetve.
2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk útban van a baba, de karácsonyra csináltattam egy pólót X apuka felirattal. X=vezetéknév


Ezzel szoktam cukkolni, hogy majd így fogják szólítani a suliban, meg a kórházban.

2012. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

15.40 Ez nagy:D

Amúgy nekem nem kéne elmondani.Ha meglátná a halál sápadt arcomat,rájönne:DNem rossz értelemben:)Ja és még nincs párom:D

2012. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
én még nem vagyok terhes, de a terv a következő: írok egy levelet a baba nevében, hogy ki vagyok, te leszel az apukám, stb-stb. Bár mondjuk, ahogy ismerem magam, azonnal felhívnám, hogy terhes vagyok :) most is majdnem úgy volt, és most mondtam neki, hogy csinálok tesztet. :)Gratula :)
2012. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
En rajzoltatnek baba tappancsokat a hasamra, es atkotnem masnival. Ez eleg extrem, es nem biztos hogy elsore leesik neki, de nekem tetszik. :)
2012. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kitaláltam. Drámai hatást szeretnék kelteni.


Megmondom neki, hogy hárman vagyunk ebben a kapcsolatban. És amikor az adrenalinja az egekbe szökik, megmondom hogy a harmadik személyt a szívem alatt hordozom.

2012. márc. 7. 17:29
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem olyan mérges lesz, hogy nem lesz képes felfogni, amit mondasz, és azt hiszi, valaki más ejtett teherbe.
2012. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet,félresikerülhet
2012. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
még a végén bevallja, hogy nem 3-an, hanem 4-en... :D (Isten ments)
2012. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!