Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Apukák! Őszintén,...

Kedves Apukák! Őszintén, miért nem látogatjátok első házasságotokból született gyermekeiteket, ha egyébként második gyermekeitekért meg odavagytok?

Figyelt kérdés

Olyan apukák őszinte véleményére lennék kíváncsi, akik még nem is találkoztak első gyermekükkel, de új házasságukból született gyermekeikért meg rajonganak.

Páromat nem érdekli a kislánya, aki egy rossz házasságban született. Viszont nekem nem hagy békét, hogy szüljek neki, mert imádja a kisgyerekeket. Hogyan jut el valaki odáig, hogy nem érdekli a saját véréből született kis élet. Kedves Apukák, magyarázzátok már el ezt nekem! Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 4. 20:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Jó a kérdés. Én is figyelemmel kísérem a válaszokat.
2011. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj de egy jellemtelen emberrel élsz együtt, nehogy eszedbe jusson szülni az Ő kedvéért mert ez a kedves apuka titeket is úgy otthagy mint a huzat. Engem semmi nem tarthatna vissza ha lenne egy csemetém, csak eddig nem jött össze. viszont megbolondulok pl: ha az unokahúgommal nem beszélek legalább telefonon kétnaponta, ha lenne saját ez a kötődés gondolom fokozódna sokszorosan.
2011. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%

Én tudok egy történetet. Az én gyermekeim apjának ez a második házassága velem. Az előző asszonnyal akkor házasodtak össze, mikor már terhes volt vki mástól. Mikor vége lett, már nem adták neki oda a kicsit (akit ugye a névere is vett), csak felügyelettel találkozhattak volna játszótéren, stb. Ezek után döntött úgy a párom, hogy vagy normálisan vagy sehogy. Talán annyiban más, hogy biológiai értelemben nem ő az apa, de azzal a sráccal sem tartanak semmiféle kapcsolatot, ő tényleg le se sz.rja a kisfiút, mivel sokáig úgy tudta, hogy meg se született.

Szóval itt az anyuka a hunyó egyértelműen. Nem mindig (csak) a pasik a rosszak meg a gonoszak.

2011. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Tőle még nem kérdezted ezt meg?
2011. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
#3 a tiéd teljesen más helyzet.
2011. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem jellemtelen, csak felelőtlen. Egyébként a világ legaranyosabb, legkedvesebb, leghűségesebb embere, aki intelligens és nagyon szeret engem. És nem hagyna el, ha szülnék neki. Mégsem értem az egészet, hogy miért viselkedik így. Mint írtam: ilyen apukák magyarázatát szeretném tudni elsősorban.
2011. dec. 4. 20:20
 7/36 anonim ***** válasza:
69%
majd jön egy következő és te is elleszel hagyva
2011. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
De igen, megkérdeztem már őt is. Azt mondja, hogy míg kicsi volt a gyerek, addig még benne volt a gyűlölet az anyja iránt, aki egyébként megcsalta őt. Most már hogy 4 éves a kislány, már fél találkozni vele.
2011. dec. 4. 20:23
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
még gyáva is.
2011. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
98%

Nem apuka vagyok, hanem egy olyan lány, aki iránt az apja nem érdeklődik.

Nálunk úgy történt, hogy amikor még kicsi voltam, akkor megromlott a kapcsolat anyukám és apám között, és elváltak. Apám nagyon megutálta anyukámat, persze ebben nagy szerepet játszott az új felesége. A lényeg az, hogy én annyira nem érdekeltem őt, hogy a kötelező láthatások 90%-án nem láttam. Aztán lemondott rólam. Az egész azért, mert ő anyukámat látta bennem. A felesége gyerekét sokkal jobban szerette mindig is, mint engem.

2011. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!