Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik ottaludni?

Szerintetek illik ottaludni?

Figyelt kérdés
rokonnál úgy, hogy kisgyerek van és az egyetlen szabad "ágy" a kanapé a szülők nappali-hálójában?
2012. márc. 8. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak NAGYON vészhelyzetben...
2012. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárólag akkor, ha nincs más megoldás. És az sem mindegy, hogy milyen mély a rokoni kapcsolat.
2012. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívnak, és felajánlják akkor semmi akadálya!
2012. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem meghívás, hanem kijelentés, hogy "megyek és akkor ott aludnék". És testvérről van szó. Nem vészhelyzet. Bár én még vészhelyzetben is baromi cikin érezném magam egy ilyen szituban.
2012. márc. 8. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is pont így kellett kötelezően nővéreméknél aludni a párommal ráadásul :)

Semmi extra nem volt benne, mindenki jól érezte volna magát ha nem lett volna ott a két gyerek is, akiktől viszont nem lehetett rendesen aludni...

2012. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szoktak itt aludni barátok, a testvéreim, mondjuk külön a nappaliban, matracon. A babát nem zavarják, minket sem.


Értelemszerűen ha valaki hívatlanul beállítana, elküldeném.


Pár hete jött volna az öcsém, de mivel este sírt a babó (foga miatt) hazament. Nem azért, mert ő nem tud aludni, hanem hogy ne zavarjon. Nálunk ez a normális :-)

2012. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyósom játszotta ezt el egyszer kétszer...

Be sem jelentette, hogy jön, csak betoppant, aztán közölte, h nem tud már este visszautazni, mert nagyon fáradt, nálunk kell aludnia. Mi akkor költöztünk be a házunkba, és nem volt még kanapénk, vagy vendégágyunk vagy akármink. Ő képes lett volna befeküdni az ágyunkba közénk. Aztán, valahogy a férjem rávette, hogy mégis csak menjen haza, mert a baba is sokszor felsír éjjel, és nem fog tudni pihenni tőle, másrészt meg nem tudunk hova megágyazni neki.


Ha felajánlják, hogy aludjon ott az illető, akkor úgy tök oké, de csak így bejelenteni... hát nem tudom.

2012. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert tőlem ez nagyon távol áll, hogy "ha már arra járok, ott alszom, mert messze lenne hazamenni". Kicsit olyan érzés, mintha valamiféle kollégiumban laknék (hely kb annyi van +1 főnek aludni). Nem érzem otthon magam, ha valaki ott szuszog plusszba "mellettem". És nem arról van szó, hogy nem bírom ki, mert azt a kis időt kibírom, de kellemetlenül érzem magam és kíváncsi voltam/vagyok, hogy mások, hogy látják a szitut. Esetleg csak én vagyok ilyen "antiszociális"?
2012. márc. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!