Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám valószínűleg csalja...

Anyám valószínűleg csalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tini vagyok és 4en vagyunk tesók én vagyok a legidősebb. Anyám telefonjában ismeretlen telefonszámról kapott szerelmes sms-ekre bukkantam. Úgy döntöttem hogy megbeszélem a húgával és ő majd megbeszéli anyámmal. Mit tehetnék?


16 éves aggódó lány



2012. márc. 9. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Mennyire megbízható a nagynénéd? Nem félsz tőle, hogy ő továbbadná másoknak? Persze végül is megérdemelné édesanyád, de gondolom nem az a célod, hogy az egész rokonság megtudja, hogy ő egy ...

Én apámnak szólnék.

2012. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Inkább ülj le anyuddal és próbálj meg beszélni vele erröl a dologról. Azzal,hogy el kezdesz "kavarni" csak árthatsz vele mindenkinek. Gondolom te sem szeretnéd,ha szét menne a családod.
2012. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Rengeteg mindent lehet tenned. A legfontosabb, hogy a saját integritásod őrizd meg. Ha tényleg valódi bizalmi viszony van közted és anagynénéd között, akkor van értelme azt csinálnod, amit írsz, de a legértelmesebbnek az tűnik, ha anyáddal beszélsz először négyszemközt.
2012. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zokniszörny ***** válasza:
58%
Ne tegyél semmit. Az, hogy a szüleid házasélete milyen, nem a te dolgod, hanem az övék. Lehet az is, hogy van egy hódolója anyukádnak, de anyud nem foglalkozik vele különösebben, és ha borítanál, csak tönkretennéd apud meg anyud kapcsolatát. Amúgy sem díjazom a más telefonjában való kurkászást.
2012. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
kérdésre válaszolva ha nagyon zavar és nem tudsz csendben maradni akkor anyukáddal beszéld meg lehet, hogy csak félreértés, ne dúld fel a családod ezzel inkább, ez még nem bizonyíték semmire
2012. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam nagnénémnek. Nem pletykás nincs akkora rokonság hogy elmondja bárkinek is. Neki is vannak titkai. Jó a kapcsolatom vele. Azt mondta majd beszél anyámmal, így már könnyebb.

a telefonban való turkálást én se díjazom, de most muszáj voltam kideríteni.

2012. márc. 9. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg törölni az sms-eket, csak a családi béke miatt.

És mondd el neki, hogy egy szavad sem lehet , majd ,ha sorra cserélgetem a pasikat, hiszen tőled tanultam!

Bocsi, de ha belegondolsz ez tényleg befolyásolhatja a hátralévő életedet.

Persze , ha erős és felelősségteljes vagy ,akkor nincs gond , de azért én ezzel ijesztenék rá.

2012. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A másodiknak üzenem,hogy ha a lány elmondja az apjának,az nem az nem azt jelenti,hogy ő dúlja fel a család életet,és miatta megy szét.Aki miatt szétmenne a család,az a kedves feleség lenne.A kérdezőnek pedig csak annyit,ha apád csinálta volna ugyanezt,akkor azt a választ kapnád,hogy anyádnak joga van tudni az igazságot, és el kell neki mondanod.De mivel fordított a felállás, így a többség szerint magadban kell tartanod.Nem tudom,de egy kapcsolatban nem szép dolog,ha hülyének nézzük a másikat,mindegy ki teszi, akit pedig hülyének néznek,joga van megtudni.
2012. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nah. Fejlemények? Adott anyád magyarázatot?
2012. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyuddal beszélj max. Senki másra nem tartozik. Majd ő elmondja hogy mi a helyzet. Ha ennyi idős vagy és tenni szeretnél valamit, akkor légy felnőtt, és ne csak kavarj hanem tényleg tisztázni próbálj.
2012. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!