Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád egy srác mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád egy srác mostani barátnőjének, hogy megcsalta veled (tudtodon kívül) és valószínűleg most is folyamatosan csalja őt?

Figyelt kérdés

A lány normálisnak tűnik, a srác pedig egy szemétláda, már elég hosszú ideje együtt vannak és a lány valószínűleg azt hiszi megfogta vele az Isten lábát.

De még régebben közben velem is "járt", plusz most egy másik ismerősömet is elkezdte befűzni, persze egyikünknek se árulta el az igazságot.


Én már túlvagyok rajta, viszont látom hogy ez a lány még mindig az azt hiszi minden oké és kezdem sajnálni. De mi a jobb - ha hagyom a kis álomvilágában vagy ha elmondom az igazat?


2010. ápr. 18. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudtál róla, hogy megdug? Elég kicsi szerszáma lehet, h nem tűnt fel... :P
2010. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond el a csajnak, és ha ő túl teszi magát, ezen, akkor a többi csaj ismerősöddel együtt kapjátok el a srácot, egy nagy grupiba, biztosan díjazni fogja a srác.
2010. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
majd rájön magától ugyis...
2010. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

én nem mondanám el, de nem is dugnék egy csávóval.


20F

2010. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám neki, de csak mert egy patkány ez a csávó és közben adja a szépet, márcsak női szolidaritásból IS elmondanám neki :)
2010. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
legalább, mi nők tartsunk össze!!!!!!!!...mondd el neki!!!
2010. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszú ideig nem lehet becsapni valakit, ha mégis, vagy változott, vagy a lány hazudik magának, és neked sem fog hinni.
2010. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abból indulok ki, h fordított helyzetben én tudni szeretnék róla!! Jobb ha tudom az igazságot, mint ha álomvilágban élek!! Szóval sztem mond el! Lehet, h nem fog elsőre hinni neked, de bogarat ültetsz a fülébe, az tuti és akkor a körmére néz a srácnak!!
2010. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen női szolidaritás??? Előbb izélsz a pasijával, aztán meg amikor már ráunt a pi..dra és összetörte a szivedet akkor rohannál segiteni a csajának? Akkor nem jutott eszedbe szólni neki amikor téged kettyintgetett?! Nekem gyanus ez a szöveg hogy ugy "sajnálom szegénykét"! Szerintem csak fáj hogy a pasi nem téged választott és most meg akarod bosszulni! Egyébként meg ha a nője annyira álomvilágba van nem hinném hogy érdekelné egy akárki véleménye!
2010. ápr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végülis nem foglalkozom vele, az ő dolguk, és igaza volt annak, aki szerint valószínűleg a lány (is) hazudik magának, és az is tény h nem szeretnék több energiát beleölni.


Igazából csak felvetődött a kérdés és megkérdeztem - látva a válaszok heterogénségét, szerintem nem volt hiábavaló kérdés.


Aki engem cikiz, annak azért üzenem, hogy nem dugtam vele, hanem jártam, és nem mondta el, hogy jár a lánnyal is, csak akkor még naiv voltam, azóta viszont már van némi tapasztalatom és összeállt a kép. Egyébiránt mint írtam túl vagyok rajta, azóta boldog kapcsolatom van, és cseppet sem bánom, hogy így alakult.


De ha belegondoltok, ez a lány éveket pazarol rá, és egyszer csak lehet h összedől az egész - ismételtem leszögezem nem miattam, én kiszálltam.

2010. ápr. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!