Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok megcsalna? És több hónapon keresztül hazudna? Volna-e a számára még egy esély?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2012. márc. 9. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, ezen nincs mit taglalni...

Miattam térden is kúszhatna, én nem fogadnám vissza.

2012. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Legyen! Én is kaptam.
2012. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Páros lábbal fenéken billenteném! Már csak azért is, mert hónapokig hülyének nézett!
2012. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon becstelen valakit igy becsapni, nem tudnám megbocsájtani és soha nem tudnék újra bizni benne!
2012. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
felvenném a boxert és szétcsapnám a képét
2012. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ajaj, először úgy olvastam, hogy mit tennétek, ha a párotok megHALNA...


Szóval, ha megcsalna? Kinézem magamból, hogy felpofoznám, vagy csak simán ütném, ahol érem. Gondolom mondanom sem kell, hogy nem, nem kapna tőlem még egy esélyt.

2012. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem sportrol van szo, hanem erzelmekrol, tehat nem alkudnek meg, s nem adnek eselyt, mivel azzal a szeretettel elt vissza, amit kapott!

Viszont tudnodd kell, hogy nem minden ember huseges, tehat ha ez igy neked megfelel, akkor fogadd el igy!

2012. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kidobnám. Hiába lenne minden, még ha meg is bocsátanék, akkor sem tudnék többé bízni benne, mert ilyen típus vagyok. Úgy meg már nem lenne értelme az egésznek... Tudom, hogy minden percben arra gondolnék, hogy mikor csal meg megint.
2012. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, ha csak EGYSZER történt meg én adnék még egy esélyt, még ha hazudott is. Hányan tanácsolják azt itt gykn, hogy hazudjon a csaló fél, mert akkor a másiknak nem okoz fájdalmat? Na, lehet, hogy a te párod is így gondolkodott, csak már nem "bírta". Szerintem egy félrelépésen túl lehet lépni, de ha te már nem tudnál bízni, akkor felesleges próbálkozni. Viszont gondold végig, ha ez régen volt, és azóta jól megvagytok, ráadásul CSAK szex volt, semmi érzelem, akkor azon túl lehet lépni szerintem. Hozzáteszem, csak egyszer! Sok beszélgetés stb.

Szóval ha a jelenlegi párom megcsalna, én megbocsájtanám neki.

2012. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kidobnám.Utálom,ha hülyének néznek.
2012. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!