Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok beleférnek egy...

Ezek a dolgok beleférnek egy barátságba?

Figyelt kérdés

Gyakran megfogja a kezem, simogat, puszilgat (arcom, kezem), ölelget, mindig mondja hogy mennyire hiányzom neki, és hogy mennyire jó lenne ha ott lennék vele.

Ha nem fér bele, akkor miért nem lép tovább? Úgy értem miért nem mondja hogy járjunk???


2012. febr. 2. 19:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nem nem fér bele,a barátok nem simogatják egymást,hanem beszélgetnek,maximum puszit adnak egymásnak amikor találkoznak és elbúcsúznak és max megölelik egymást..
2012. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem sem fér bele. Lehet bátortalan, mert fél az elutasítástól. Lépj te egy picit tovább, éreztesd vele, hogy részedről mehet a folytatás.
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nem fér bele.

De igen, valószinüleg fél továbblépni, ha szeretnél te is tőle valamit, lépj te is egy kicsit.

2012. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De hogy? Én is félek a visszautasítástól :S Nem merem megcsókolni (bár az lehet hogy nagy lépés is lenne) mert félek hogy kapok egy pofont :S Segítenétek? Ti biztos jártasabbak vagytok a szerelemben, mint én :)
2012. febr. 2. 20:16
 5/29 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
23, ő is annyi. És még egyikünknek se volt igazi kapcsolata.
2012. febr. 2. 20:19
 7/29 anonim ***** válasza:
azt gondoltam fiatalabbak vagytok.hát akkor lépjél te ha azt akarod hogy legyen valami.te a fiú vagy a lány vagy?
2012. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
a lány.. csak annyira félénk... lehet visszautasít..
2012. febr. 2. 20:22
 9/29 anonim ***** válasza:
hát ha ölelget és simogat meg puszilgat akkor nem hiszem hogy vissza utasítana.szerintem ő is meri csak nem mer lépni.ha átölel és meg simogat akkor simogassál vissza és ölelj vissza,ha meg akar csókolni akkor szépen kinyitod a szád át dugod a nyelved..csókolóztál már?
2012. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Persze, csókolóztam már :) Vele is jó lenne :) Nem tudom meddig várjak még rá...?
2012. febr. 2. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!