Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Van esély...

Hogyan tovább? Van esély arra, hogy megbocsájt? Egyáltalán hogyan adjam elő? Nem egyszerű a helyzet.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb. 2,5 éve vagyunk együtt, jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Viszont közénk állt az anyja.

A legkevésbé sem vagyok büszke rá, de elcsavarta a fejem. Mentségemre szólva, nagyon dögös nő és iszonyat nagy ribanc, aki már hosszú ideje nyomult rám (is), és eddig bírtam ellenállni neki.

Az eset kb 2 hete történt és azóta lelkiismeret furdalásom van. Szeretem a barátnőm, de ezt nem tudom magamban tartani. Előbb-utóbb úgyis kiderülne, és jobb most mint azután, hogy új szintekre lép a kapcsolatunk.


2011. dec. 19. 09:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
"...nagyon szeretjük egymást" - Tényleg? :)
2011. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogyan előadhatod, a vége az lesz, hogy szakít veled.

EMBER, AZ ANYJÁVAL CSALTAD MEG?

Hála neked, most megutál mindkettőtöket.

2011. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyet megbocsátani? És kinek? Neked? Vagy az anyjának? Lelkiismeret furdalásod van? És az anyjának? Két és fél év az eddigi életéből, ember, és egy életre szóló nyomorúság. Te, ezek most ketten elveszítették egymást. Miattad.
2011. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 mountain ***** válasza:
73%

Atya világ!!! Mekkora szarviharba kerültél!! Most gondolkozhatsz, hogyan úszod meg,hogy bele ne fulladj.

Ezt nem fogja megbocsájtani,bármit is teszel. Még ha valami idegennel tetted volna,akkor még azt mondanám,van esélyed,hogy kimagyarázd,meg pedálozzál,és akkor megbocsájt,de ezt??? Ember! Ezt még el sem lehet titkolni. Minden egyes napon ott lebeg a fejed felett,hogy elmondja a lányának. Mit tudok erre mondani? Mond el. El fog hagyni,de legalább a becsületből megmentesz egy darabot,ha nem is az egészet.

2011. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon szeretjük egymást" Fogalmad nincs róla mi az a szeretet csak hebegsz habogsz
2011. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Az tutifix h elhagy, de ha belekavarod a anyját is, megutálja az anyját egy életre, ha igazán szereted, akkor elmondod h megcsaltad és reméljük kidob és elfelejted mindkettőt. Ez az igaz szeretet. "anyóst" nem kavarnám bele a csaj érdekében...te csak egy pasi leszel a múltjából de a nő mindig a "r*banc" anyja lesz!
2011. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
azt érdemes tudni, hogy az anyja tényleg egy nagy k.rva. nem azért mondom, hogy magamat mentsem. többször is figyelmeztetett, hogy vigyázzak vele, mert tudja milyen. igyekeztem is tartani a távolságot, de elég nehéz nem felfigyelni egy olyan nőre, aki már szinte meztelenkedik előtted. nos, eddig bírtam és nagyon megbántam.
2011. dec. 19. 09:47
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Most nem akarok kiseloadast tartani, de ha szeretned leszartad volna az anyost.

Es mielott ugatnal tapasztalatbol beszelek, nekem is lehetett volna szerencsem mar ket esetben is az anyosokhoz, de egyik esetben meg veletlenul se, mert csunya volt, a masiknal meg a szerelem miatt.

2011. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok ösztönlények. Azok nem képesek ellenállni a szexnek. Aki embernek meri nevezni magát, az ilyet ne csináljon. Van eszed, nem? Mi járt a fejedben, mikor az anyját pakoltad? Egy percre is eszedbejutott a lány, aki szeret téged, és féltett attól, hogy az anyja bepróbálkozik nálad? Bizonyára azért nem értem, miért olyan nehéz nemet mondani egy r*bancnak, mert nem vagyok férfi.


Szerintem mondd csak el az anyját is. Nagy csapás lesz szegény csajszinak, de legközelebb - ha ugyan ezek után talpra áll - nem fogja bemutatni az anyjának a párját. Inkább ne legyen anyja se, minthogy egy ilyen riherongyot nevezzen anyjának.

2011. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
De az sem mentség egyébként, hogy férfi vagy. Férfiak közt is vannak rendes emberek, ahogy nők közt is r*bancok.
2011. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!