Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem szereti aput, nem...

Anyukám nem szereti aput, nem boldog, én mit tegyek? Kész vagyok, segitene nekem valaki?

Figyelt kérdés
16 éve házasok,anyu 35 apu 38 én 15 éves lány vagyok.Nincs testvérem,eddig minden jónak tünt,de ma anyu olyat mondott.. vitáztam vele fiúk miatt,és erre bevágja:nem akarom,hogy úgy járj,mint én apáddal,35 évesen,minden este itthon ülünk,unalmas sz*r életem van,olyan egy unalmas ember.. anyagilak közepesen állunk,se jól,se rosszul :( és anyu azért nem akar válni,mert nincs elég pénzünk,apunak szülei meg elváltak már rég,apjával nem beszél,anyja meg .. kibirhatatlan,testvérével meg nem tartja kapcsolatot.. mit tegyek? :((((((
2012. márc. 10. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de semmit nem tehetsz. Kb velem is ez volt, én se tehettem semmit. Nekem van tesóm. Az én szüleim elváltak. Testvéremmel lelki nyomoroncok lettünk amiatt ami a válás elött történt, meg ami a válás alatt. Meg ami utána. Szóval sz.r az egész, nekem nem is lesz gyerekem kb. emiatt, az fix.
2012. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendezz nekik egy romantikus, gyertyafényes vacsorát, te pedig húzz el otthonról, legalább 4-5 órára.
2012. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat. :( még gondolkodni sem birok,totál lefagytam :Ss kell valamit tennem,nem fogom megengedni,hogy szétmenjenek :S
2012. márc. 10. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem anyám azt vágta a fejemhez hogy miattam nem vélik el apámtól... apám piás és agresszív,nem érintett volna mélyen ha anyám elhagyja...de hogy az én lelkivilágom ne sérüljön nem vélt el,és miattam ő boldogtalan. Holott én mindig mikor megvert sírva könyörögtem nekih hagyjuk itt őt,de végül is az én hibám h anyám boldogtalan...

22/L

2012. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne tudni, van-e egyáltalán jó házasság. Az a baj, hogy amiben felnövünk, azt alkotjuk meg a magunk életében is.

Ha anyukád boldogtalan, az az ő felelőssége (is). Fogja meg a haját, és a hajánál fogva húzza ki magát a mocsárból. Vagy ha ez nem megy, veygél neki meg valami baránőjének egy -egy mozijegyet, vagy hangversenyt, ilyesnit. Te is elhívhatod kirándulni, közben beszélgetni is tidtoik.

2012. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit cs.szegesd őket hogy mozduljanak már ki néha. Te már nagy vagy, nem kell otthon őrizniük, mint egy kisgyereket. Nyugodtan elhúzhatnának néha kettesben sétálni, beülni valahova egy kávéra (2 kávé kb. 500 Ft), elmenni kirándulni (tömegközlekedéssel, szendvó csomagol), ha városba laktok mozikban van akciós nap minden héten amikor pár száz Ft egy mozijegy, nem minden szórakozás kerül ám horror összegbe.

Sajnos az van hogy amíg kicsik a gyerekek tényleg folyton otthon kell ülni, mert nem lehet a "kölköt" otthon hagyni egyedül. Aztán a gyerek szép lassan megnő, de a szülők már teljesen elveszítették a kreativitásukat és hozzászoktak az otthon üléshez, meg el is lustulunk, na. Nemtom, tolj az orruk elé moziműsort, mondd hogy itt meg itt milyen jót kirándultunk, meg hogy tessék felemelni a feneküket, hiszen irtó fiatalok még!!! Anyukád is nyugodtan kezdeményezhet ám, hiszen ha valaki, ő biztosan tudja mivel lehet hatni apukádra. :)

2012. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!