Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás 3 honaposan?...

Hozzátáplálás 3 honaposan? Sajnos fogy a tejem mit tegyek anyukám sajnos nincs velem hogy segítene.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Adj tápszert a babádnak, tedd mellre többször, 3 hónapos fejlődési ugrás is lehet. Fejj, az is szaporít. Vagy próbálj tejserkentőket. Hozzátáplálás nagyon korai még.
2010. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha végleg elfogy a tejed, tápszer 5-6 hós koráig. Ha nincs anyukád, ott a védőnő, a gyerekorvos és a rengeteg infó a neten :) Nekem is korán elapadt a tejem, nekem nem él anyukám, mégis nagyon ügyesen megoldottam, gond nélkül :) Fel a fejjel :)
2010. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már tejügyben mindent megprobáltam még se a védőnő szertint még birjak ki egy honapot és inkább fözelék mint tápszer itt olvastam ghogy valaki ad neki 3 honaposan
2010. aug. 13. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Főzelék oké de nem ehet a babád egésznap főzeléket kell neki a tápszer is ha már végképp elfogy a tejed.
2010. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami tejalapú italt kötelező innia a babádnak, attól mert még elkezded a hozzátáplálást nem fog jólakni a babád, először max pár kanállal fog enni, azt is csak egy étkezésnél, a többi étkezésre mit fogsz neki adni? Adj neki tápszert.
2010. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tápszer, mint főzelék. A lényeg pedig, hogy ne aggódj, az árt legtöbbet a tejtermelésnek. (Tudom, könnyű ezt mondani.) Szoptasd meg, utána adj egy kis tápszert, ha úgy látod, hogy még éhes. Nekem is volt többször visszaesés a tejtermelésben, az egyik épp akkor mikor a baba kb 3,5 hós volt. Mondogatták az ismerősök, hogy "hát igen, ez már nem is lesz több, nyugodj bele..." Aztán beszéltem a védőnővel, aki közölte, hogy ez hülyeség, lehet, hogy már másnapra rendbejön, és láss csodát, következő annyi tejem lett, hogy átáztattam az összes ruhám :) Szóval fel a fejjel. Persze, ehhez az is kellett, hogy gyakrabban tegyem mellre a babát (min 2-óránként), és hogy naponta legalább 2x fejjek mindkét mellből.
2010. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(következő nap, ezt akartam írni)
2010. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem még nagyon korai lenne a hozzátáplálás!

kell neki a tejalapú táplálék. vegyél nyugodtan tápszert és örülj, hogy eddig is tudtad szoptatni. ezután is szoptass, és pótold tápszerrel. esetleg kérdezd meg a védőnődet, hogy tudsz-e valahonnét anyatejet szerezni, akár tejgyűjtő állomásról, akár másik anyukától a közeledben! és valóban 4 hónaposan már lehet próbálkozni a hozzátáplálással.

2010. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tápszer és hozzá táplálás a húson kívül mehet minden én így csinálom és nagyon jó az étvágya.A védőnő ezt tanácsolta hogy kezdjem el.Lepürésíted és ha elfogadja akkor adod ha nem akkor csak tápszer.
2010. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még egy hónapot várj a hozzátáplálással. Akkor is a gyümivel kezdd. Nálunk kb 2 hétig tartott, mire 1 étekzést kiváltottunk. Addig pedig tápszer kell neki.
2010. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!