Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg az anyukám,...

Nikszu9911 kérdése:

Miért nem érti meg az anyukám, hogy minden álmom, hogy színésznő lehessek? Megkértem, hogy had jelentkezzek az RTL klub szereplő válogatására, erre ő azt mondta, hogy nem visz el BP-re a mama meg kiröhögött

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A RTL Klubnál nem is nagyon lesz belőled színésznő.
2012. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Kinövöd, jobb esetben.
2012. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

naiv vagy még.

tényleg kinövöd. majd ha 18 évesen az érettségi kapujában is így gondolod, akkor jelentkezel valami komoly helyre, és ha ott megfelelsz, akkor lehet belőled színésznő.

az rtl klubnál max az orális szex alapjaiba kapsz bevezetést...

2012. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A retek klubnál biztos nem leszel színésznő, max bohóc. Gondolom 14 éves vagy
2012. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

A színészetet nem így kell elkezdeni. A sorozatszínészek sem az utcáról jöttek, sok képzett színházi színész, aki kénytelen napi sorozatokban szerepelni, mert a másikkal nem kaszál eleget.

A másik fele az ilyen "színészeknek" valaki valogavége. Ismerős ismerőse benyomja, mert relatíve jól néz ki, olvasni tud és meg képes tanulni pár sort.

2012. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát..., ne így akarj színésznő lenni!

Ami a kereskedelmi TV-knél megy, az egy fertő, komolyan mondom, mert voltam ott gyakorlaton.

Egy életre elég volt!

Sok felszínes, pökhendi, üres ember, akiknek semmi nem számít, csak a "virítás".

Aki érzékeny, az nem bírja ott, és hanyatt-homlok menekül.

Aki nem érzékeny, annak mindegy, ott marad, és lecsúszik a most divatos "celebek" szintjére.

Az RTL-nél soha nem lesz belőled színész, csak egy bazári majom.

És ezt minden rosszindulat nélkül írom.

Ha színész akarsz lenni, akkor a színművészetire menj, ne egy bulvár csatornához!

2012. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fedeztek már fel embereket a semmiből, de itt előnyt élvezhetnek a kis vidéki társulatok színészei, mert köztük tényleg akad pár nagyon tehetséges.

Amúgy ha a színészetet komolyan akarod, akkor a színművészeti főiskolára kéne járnod, bár oda nagyon kevés embert vesznek csak fel, viszont onnan bármi lehetsz. Meg ha oda nem is kerülsz be, de érdekel a dolog, akkor menj színjátszókörbe, ott is szerezhetsz tapasztalatot.

Mellesleg nagyon sokat kell tanulni, nagyon jó memória kell hozzá, mert rengeteg oldalt kell megtanulni szó szerint.

2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nem érdekel nagy színésznő lennék-e vagy sem, de én imádok szöveget tanulni és aztán előadni, új emberekkel ismerkedni és talán a színművészetire is hamarabb felvennének ha már játszottam valamiben
2012. márc. 10. 21:33
 9/15 A kérdező kommentje:
ja és nem 14 hanem 12 éves vagyok és én sem szeretem az RTl-t meg ha nem jönne össze akkor marad a színjátszókör és nekem az is megfelel :)) (nem kell sztárnak lennem ahhoz, hogy élvezzem a színészkedést)
2012. márc. 10. 21:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz szöveget tanulni, akkor színpadra menj, és ne szorozatszinésznek. Amiket a sorozatokban látsz, azok 2-3 másodpercekből vágják össze. Annyit egy majom is meg tud tanulni.A szinpad, az az igazi. Ott nincs az, hogy elfelejtem a szöveget, mert akkor rögtönözni kell. Ott nincs az, hogy elronthatom kedvemre, de sebaj, mert 500x újraveszik. Az csak kóklerkedés.


Van egy ismerősöm, ő most éretségizett egy kis nevenincs gimiben, egy kisvárosban. De érdekli a szinészet, és érzéke is van hozzá. Ráadásul szemtelenül jó hangja van.

Jelentkezett a suliban lévő szinjátszókörbe, amiben csupán tehetséges fiatalok voltak. Semmi másuk nem volt, csupán a tehetségük. A fiút a szülei elvitték énektanárhoz, aki kiképezte a hangját. A faitalok musicaleket állitottak össze, és játszottak el. Egyre nagyobb sikereket értek el, és szép lassan ismertek lettek. Segitőik is akadtak idővel. Volt, aki a jelmezeket segitett nekik összevarrni, volt, ki a diszletet. Kaptak mikroportot is, persze nem újjakat. Becsületkasszával játszottak, igy tudták kibérleni a következő előadásra a szinpadot. Közben elhivták őket lemezfelvételre is, meg vendégjátékra. Szóval ők megdolgoztak azért, hogy ismerjék, és elismerjék őket. Nem csak beestek egy retekklubba.

Hidd el, ha igazán játszani akarsz, akkor van szinitanoda, szinjátszókör. Ha tapasztalat kell a szinművészetire, akkor ez többet ér.

2012. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!