Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudtok egy olyan oldalt...

Nem tudtok egy olyan oldalt ahol össze vannak gyűjtve a visszaadott/visszautasított vagy bármilyen okból végül meghiúsult szerepek? Létezik ilyen? Lehet angol is.

Figyelt kérdés
Tehát pl., hogy egy adott filmhez milyen nevek hangoztak még el mint lehetséges szereplők, vagy másképpen fogalmazva hogy egy adott szerephez kit kért fel először, eredetileg a rendező vagy a stúdió csak az nem vállalta vmi okból kifolyólag.

2012. febr. 25. 13:47
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
imdb.com trivia részlege
2013. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Linket tudsz adni hozzá? Mert ha úgy értetted hogy a filmek adatlapjánál akkor nem segítettél semmit - hisz oda írtam hogy "össze vannak gyűjtve".
2013. márc. 26. 21:38
 3/4 AccountManagerkovács ***** válasza:

Olyan oldal, ahol csak ez van, összegyűjtve, számomra nem ismert. Ezek az adatok mindig adott személyekhez/szerepekhez/filmekhez kötődnek, ezért szerintem célszerűbb konkrétumra rákeresni, mert akkor ha fűződik hozzájuk ilyen dolog, biztosan megtalálod.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

2013. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azért értékeltem az igyekezeted.
2013. ápr. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!