Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyi idő múlva és...

Lányok! Mennyi idő múlva és hogyan mondtátok el otthon, hogy megismerkedtetek valakivel és jártok?

Figyelt kérdés

melyik szülőnek mondtátok el előbb? mi volt rá a reakciója?

rákérdeztek arra, hogy voltatok-e már együtt?


2012. márc. 11. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

mi összejöttünk egy bulin és nála aludtam (csak aludtam!) így feltűnt nekik, hogy nem mentem haza és elmeséltem nekik, hogy ha minden igaz összejöttünk

2 hét eltelt, megerősítettem nekik hogy együtt vagyunk

rákérdeztek hogy volt e már köztük valami de mondtam hogy két hét után még korai lenne

:) akkor voltam 18

2012. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam tudták a párom jelenlétét. Amikor először láttam akkor ott voltak a szüleim is. Ahogy rám nézett abból már tudták, hogy ebből kerekedik valami.

Aztán mikor jártam vele úgy a 3.-4. napon elmondtam a szüleimnek is. És azért akkor, mert akkor mentem haza.


Nem volt titok. Meg ők már a kezdetektől ezt várták/tudták.


Anyám firtatta, hogy lefeküdtünk-e. De csak azért, mert szeretett volna velem bogyót felíratni.

2012. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Feltűnt nekik, mert a saját üzletünkben dolgoztunk, és a bolt előtt árultam épp egy sátorban, és látták, h jön ki hozzám párszor, meg látták azt is, h suli után mindig hazakísér, kicsit még kint voltunk a kapuban, stb. Meg mondták, h hívjam már be. Szóval szó szerint nem mondtam nekik, látták a dolgokat :)

Beszélgetni persze anyuval beszélgetek inkább róla, és több, mint 1 év járás után merült fel, h lefeküdtünk-e már (kb 2 héttel előtte feküdtünk le először).

14 és fél voltam, amikor elkezdtünk járni, most 1 hónap múlva leszek 18, azóta együtt vagyunk :)

2012. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsős gimisként találkozgattam első nagy szerelmemmel, mivel mindig úgy kérezkedtem, hogy "elmegyünk XY-nal meginni egy colát, enni egy sütit stb" tudták hogy alakulgat valami. Megkérdeztem, hogy baj e ha lejön nálunk. Mondták, hogy nem, lejött bemutattam és hivatalosan is együtt voltunk.
2012. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát engem letöbbször ő vitt haza autóval, aztán anyuék kérdezték, hogy ki volt az, hát elmondtam. :D
2012. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyukám nagyjából mindig képben volt a magánéletemmel, pl. hogy ha alakulóban volt valami, tudta, és ha összejött, elsőként őt fárasztottam le az örömködéssel. (Persze ő nem mindig örült annyira.)

Szexszel kapcsolatban nem akadékoskodott, igaz, nem is kezdtem korán - csak a védekezésre hívta fel a figyelmemet. (És egész egyetemista koromban óvszereket dugdosott a táskámba.)

Szerintem tök normálisan állt hozzá, a mai napig szinte mindent megbeszélek vele.

2012. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!