Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sogornom elvalt egy eve, most...

Balogh Ildiko-Eva kérdése:

Sogornom elvalt egy eve, most van uj baratja, annak pedig egy 20 eves lanya, aki a ferjemet vadassza. A ferjem nem foglalkozik, de a lany nem hagyja abba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyosomnak szoltam,mert egy hazban laknak sogornomekkel,o pedig azt mondta,hogy hallgassak,ne csinaljak botranyt a csaladba.

2012. márc. 11. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Odamész a lányhoz és elmondod neki, hogy le lehet pattanni a férjedről. Nem kell családi patália, elég ha elcsíped az udvaron, kettesben.
2012. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglátnám, hogy próbálkozik mikor ott vagy hát menj a oda, öleld át a férjed s röhögd képen, "kevés vagy hozzá csibém". Akkor aztán tudni fogja hogy hol a helye.
2012. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell tenni valamit, hanem a férjed küldje el a jó francba!
2012. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég kényes téma,én a te helyedbe név nélkül írtam volna ki,nehogy valami kellemetlenséged legyen belőle,sose tudni nem e futsz itt ismerősbe!
2012. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a férjed, mert te rosszul jössz ki belőle.
2012. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes anyóska hozzáállása...

Szerintem meg ne beszélj a lánnyal, nyeregben fogja érezni magát, hogy tartasz tőle - energiát fordítasz arra, hogy elhajtsd, ha esélye sem lenne (nem mondom, hogy van) úgysem foglalkoznál vele.


A férjed dolga leállítani, esetleg a férjed szólhatna a lány apjának, hátha akkor elszégyellné magát.

2012. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok?
2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálnék,max látványosan kimutatnám a szeretetem a férjem felé ha ott a hölgyike.Vagy jót nevetnék a próbálkozásán.
2012. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vérmérsékletedtől is függ.

Vagy beszélsz vele 4 szemközt,és figyelmezteted,jobb ha leáll.

Vagy a férjedet megkéred, előtted állítsa le a csajt.

vagy pedig nem foglalkozol vele, előbb utóbb megunja,és más után néz..

Majd írj, melyiket választottad.

2012. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!