Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Stílust szeretnék váltani de...

Stílust szeretnék váltani de a szüleim hallani se akarnak róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék kicsit "vadulni". Punk rock az életem de a szüleim nem képesek elfogadni a stílusomat.Mit tegyek hogy megengedjék hogy úgy öltözzek mint egy igazi rocker?

14L



2012. márc. 11. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy tanács: Nem attól leszel "igazi rocker" hogy hogyan öltözöl.
2012. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem az öltözködéstől függ...
2012. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Mivel egyelőre függsz tőlük anyagilag, és anélkül nehezen tudnád beszerezni a stílushoz szükséges holmikat, jobb, ha beletörődsz. Mire oda jutsz, hogy tudod finanszírozni ezt, addigra talán úgyis benő a fejed lágya.
2012. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az öltözködéstől függ, de belehalok hogy nem húzhatok föl olyan ruhát mint amilyet én akarok. Pénzem van rá mert ezekre győjtök évek óta.
2012. márc. 11. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm csili-vili kiscsaj, csendeske, amikor meg beültünk az autójába bőgetni kezdte a black-metalt(emperor).:D

Nem külsőségek számítanak, de kamaszként azért ez nagy élmény. Próbálj meg "soft" punk stílusban öltözködni, vagy kevesebb vadulással.

2012. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lassabb tempóban átváltozni.
2012. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálok:)
2012. márc. 11. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Minden második csak így öltözik.Tucat....
2012. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha öltözködésről van szó, én is inkább a nőies darabok részesitem előnyben, pedig rockot hallgatok. Sokszor megszólnak egy rock v punk koncerten, h plázacica, csak azért, mert mert nincs rajtam szaggatott harisnya meg csörgő lánc.

Próbálj beszélni a szüleiddel. Esetleg mutass nekik néhány képet,h igy szeretnél kinézni. Eleinte próbálj meg vmi lightosabb darabokat válogatni.Egy két cuccra rábeszéled őket, egy ideig hordod, aztán veszel egy vadabbat, azt hordod egy ideig, s igy lassan, fokozatosan szoktasd őket a látványhoz. Lehet,h mire elérsz arra a szintre,h igazán vad göncökbe bújj, már kinövöd ezt a hóbortot, és rájössz, h a ruha tényleg nem minden.

2012. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd próbálkozom:)
2012. márc. 11. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!