Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Stílust szeretnék váltani de...

Stílust szeretnék váltani de a szüleim hallani se akarnak róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék kicsit "vadulni". Punk rock az életem de a szüleim nem képesek elfogadni a stílusomat.Mit tegyek hogy megengedjék hogy úgy öltözzek mint egy igazi rocker?

14L



2012. márc. 11. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Vagy mondjuk először tájékozódj,hogy mit is takar a "punk" és utána rájössz, hogy a "szüleim nem engedik,hogy vadabb legyek" dolog mennyire nevetséges.A pank pont a lázadásról,polgárpukkasztásról szól.Mellesleg a pankok,otthon csinálják maguknak a ruhákat,nem megveszik az előre gyártott tucat termékeket jó pénzért.A D.I.Y.-ról hallottál már?


Sztem előbb tájékozódj,mihez is akarsz tartozni...

2012. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Hát figyelj!


szard le mit gondolnak kérj valakitől egy bőr dzsekit azt festéket szegecset meg minden szart pakolj fel rá(sörös kupak, más kidobott szegecses ővéröl szegecseket stb)

gatyának hipó

ha csaj agy akkor hajadat tolasd le oldalt és fesd be

aztán várd a "shock faceket" az utcán és röhögj a pofájukba :)

2012. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A szülőket le kell szarni nekem se engedték meg aztán egyik nap úgymentem haza hogy levolt borotválva két oldalt a fejem. Anyám nagyon kiborult és ordibált egy darabiig de nem tudott mitcsinálni és beletörődött aztán a következő meglepi a piros hajfestés volt és így szépen fokozatosan jöttek a dolgok. Nem tudnak ellene mitcsinálni egyszerűen át kell venni az uralmat a tested fölött végülis a te életed nem szólhatnak bele. 15/F
2012. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy milyen a család. Van ahol kicsit agresszívebben kell érvényesíteni az akaratodat, de van akivel nem érdemes packázni. Nem ismerjük a szüleidet, szóval nem tudjuk hogyan reagálnak. Van olyan szituáció, amikor nem érdemes fejjel menni a falnak. Annyit azért nem ér, hogy elcseszd az életed. Legyél kreatív, keverd úgy a kártyát, hogy ők is úgy érezzék, hogy (legalábbis egy ideig) eggyüttműködsz velük. Belülről bomlasztani nagyon vicces dolog.
2012. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!