Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogadnátok ha...

Ti hogyan fogadnátok ha párotok azzal állna elő, hogy elfelejtette, hogy nem adta oda mégsem a pénzt édesanyjának amiért cserébe hozatott 1-2 dolgot a boltbol?

Figyelt kérdés
na szoval az van hogy a párom telefonált anyjának hogy hozzon 1-2 dolgot a boltbol s mi ugy vagyunk vele hogy mindent ki szoktunk fizetni amit hozattat, de most 5000 ft-bol nem tudott visszaadni s bent nem fogadta el azt mondta majd legközelebb..a párom kikisérte s mikor viszajött azt mondta hogy odaadta neki a pénzt.Ma meg elment dolgozni s felhivott hogy elfelejtette hogy mégsem adta oda a pénzt..el akarta summantani a pénzt? beijedt hogy esetleg rákérdek az anyjátol? és dupla pénzt vitt el igy magával dolgozni párom 3 napra 10 000 ft-ot
2012. márc. 12. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy miért kellet a párodnak azt mondani, hogy oda adta amikor nem adta oda, Gondolom ezt az amit te sem értesz


Ha meg elvitte azt a 10 ezret és 5 ezer volt rászánva erre a három napra akkor majd szépen visszahozza ha nem hozza vissza mert elkölti akkor valamire kellett neki az a plusz 5 ezer ezért titkolta el

2012. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Borzasztó nagy probléma! Az édesanyjának tartozik, nem egy idegennek! Talán beszéljétek meg!
2012. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem kéne egy ilyen hazudozó pacák.
2012. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem gyanús, ha hazudik a pénzről... Szokott inni a párod? Már családi tapasztalat miatt kérdem, mikor anyámtól eltűnt a pénz, piát vett. :S
2012. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
régen erössen játékgépezett volt mikor 40 000 ft ot is othagyott persze mellette van mikor iszik munka után itthon soha
2012. márc. 12. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor valami ilyesmire készülhetett a pénzzel. :S Vagyis én nagyon erre gyanakodnék.

Tartsd rajta a szemedet, mert a függőség bármikor kiújulhat! Nem jelent semmit, hogy pár éve leállt a gépezéssel.

2012. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is erre gyanakszom: el szerette volna verni azt a pénzt valamire, de aztán meggondolta magát, közbeszólt a lelkiismeret, vagy időben rájött hogy mégse kéne hülyeséget csinálni, ezért szólt neked.
2012. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!