Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Baj van! Párom és az anyja...

Baj van! Párom és az anyja élettársa ad be rezsire albérletre pénzt havonta párom édesanyjának. Utólag derül ki a sokadik alkalommal hogy több havi albérlettel és internet díjjal vannak elmaradva. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

De azt a pénzt a párom hugára költi, aki pesten tanul és albérletben van, holott dolgozik is. Persze ezt tagadják.

páromnak elege van és elköltözne,

már sokszor vettek fel hitelt, a nő már bárlistás,

a csaj meg az anyósjelöltem sokkal tartozik a srácoknak,

nem fél a nő h többiekkel együtt őt is kirakják a híd alá? Párom nem akar hozzánk költözni, igaz én saját lakásban lakom, de szülőkkel tesóval, viszont szinte én fizetek mindent, mert apám alig keres, tesóm nem dolgozik már két éve, nem is akar sztem, anyu kevesebbet keres mint én de inkább az unokájára meg sógornőmékre költi


2010. dec. 7. 07:49
 1/8 A kérdező kommentje:
mondtam ne vegyen fel hitelt, meg ne adjon anyja kezébe semmit, mert csak elszórja a pénzt, és akkor albérletből is mehetnek, meg a pénze is elfogy a semmire. Nem értem miért nem párom vagy a nevelőapja fizetik ki személyesen.
2010. dec. 7. 07:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Azonnal menjetek külön albérletbe, még mielőtt a kedves - sunyi - anyósod felvetet a fiával is vmi kölcsönt, mert akkor megkezdődik az ördögi kör.

A Te családodat se értem, hogy hogyan várhatják el tőled, hogy te fizesd mindenki cehjét..Sima albérletben szerintem ugyanott tartanátok anyagilag, annyi különbséggel, hogy a magatok urai lennétek, de ehhez a párodnak is meg kéne komolyodnia.

2010. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

már párom és Zsolti is vettek fel kölcsön többször is

mire félre tudna tenni pénzt, vagy magárak ölteni, nem lehet, mert fizeti az elmaradásokat, holott befizettek mindent, csak nem oda ment, ahová kellett volna, mert a nő intézte a dolgokat

mondtam neki ne vegyen fel kölcsönt, meg ha fizetni valója van, akkor a nő kezébe ne adjanak pénzt, fizessék ők személyesen a dolgokat, meg készpénzt ne tartsanak otthon

ha elköltözök biztos haza nem adok semmit, max ha jómódú lennék

meg ha látnám h tesóm igyekszik és elmegy dolgozni

2010. dec. 7. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és mióta vagy együtt a pároddal?
2010. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

24 és 7 hónapja

ő is 24

2010. dec. 8. 08:09
 6/8 anonim válasza:
100%
hát ez szívás.lépj olajra haver.ne hagyd h elkúrják az életedet.nem azért vagy a szüleidnek h eltartsd őket.ha otthon laksz segíts nekik de magadrais gondolj..
2010. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem költözzetek külön mindenkitől(együtt), mert ez így szívás mindkettőtöknek.
2010. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: ne adjatok neki pénzt.
2010. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!