Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok Oroszország ról...

Mit gondoltok Oroszország ról és az ő rossz tetteiről? Miért van az hogy mindenki elfelejtette már hogy milyen rossz tetteket hajtottak végre a megszállt országokba, és 23 évvel később mindenki visszasírja azt a korszakot.

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország szép ország.Kedves,vendégszerető emberekkel.Legalábbis amikor mi kint voltunk Moszkvában az ott élő emberek kedvesek voltak.Akárhová mentünk vendégségben az utolsó ételt is elénk tették,hogy együnk,igyunk.Moszkva gyönyörű város.Olyan érzésem volt mintha egy másik bolygón lennék.Minden olyan széles ,,olyan nagy volt számomra.Csodálatos múzeumuk van,és sok érdekes látnivaló..Azt hogy 60 éve vagy 25 éve mit tettek vagy nem tettek,az ár a múlt.Nem kell mindig a múlton rágódni.Megtörtént ami megtörtént,változtatni már nem lehet(bár én gyerekként ennek is a jó oldalát éreztem..én jól elvoltam,mert tizenévesen nem politizáltam,hanem éltem a gyerek és tinikoromat.)
2012. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy a SZU alatt is többnyire rendes emberek éltek Moszkvában. Ha van lehetőség, akkor a mai Oroszország, illetve annak vezetése, is megcsinálná azt, amit akkor a kommunizmus évtizedei alatt tettek. Az a helyzet, hogy sokan azt felejtik el, vagy nem vesznek róla tudomást, hogy az országoknak nincsenek érzéseik, barátaik, stb. Az országoknak érdekeik vannak, és ha úgy adódna, akkor Magyarország is megszállná oda-vissza Horvátországot, bármekkora is a barátság. Ettől még a két ország lakói kedves, normális emberek. Iránban is sok értelmes, józan gondolkodású ember van, mindhiába, ha olyan a vezetés amilyen.
2012. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább pszichológia. Az emberek emlékezete olyan, hogy a rossz dolgokat könnyebben elfelejtse. Valamint az idősebbek mindig pozitívan fognak visszagondolni a régebbi dolgokra, függetlenül, hogy mi történt akkor a nagy világban, ők akkor voltak fiatalok, erősek, boldogok, amire általában az emberek kellemes gondolatokkal emlékeznek vissza. Így végül is nem az oroszokat sírják vissza, hanem a fiatalságukat.
2012. febr. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!