Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt vagy külön? Érdekelne:...

Együtt vagy külön? Érdekelne: szeretnék majd komoly kapcsolatot és külön hálóban gondolkodom, mennyire gáz külön aludni a párodtól. Kérnék nemet ill kort megjelölni. Én nő vagyok 38éves

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem együtt. 27/n

Ugyanakkor ismerek olyan párt, akik külön alszanak(jópár évtizede együtt vannak), mert a pasas annyira horkol, h nem tud a nőci pihenni.Este összebújnak, aztán megy ki-ki a maga külön szobájába. (én nem tudom ezt elképzelni magamnál, de nekik működik)

2009. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen együtt. Hiszen a párod, társad, szerelmed. 31/f
2009. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Az én életemet megkeserítette mindig is a horkolás, minél fáradtabb vagyok, annál jobban zavar. Én nagyon szeretek amúgy a párommal aludni, hozzá bújni, de "ki tudnám nyírni", amikor egész éjjel nem hagy aludni a horkolása... pedig igazából nem is tehet róla. (N, 39)
2009. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélitek a külön hálót, semmi akadálya. Ez így lehet akár egészséges, sőt: izgató is. Churcill is külön hálóban aludt a feleségétől és ha szeretni volt kedve, írt neki egy levelet és megvárta a választ... Ha viszont a házasság alatt különféle okok miatt /horkolás, esetleg a másik szaga, vagy rossz szokása/ egyikőtök elhagyja az addig közös hálót, rossz ómen! Először a hálótól /ágytól/, majd az asztaltól, majd a közös otthontól várható a búcsú.
2009. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak együtt működhet. Az egymás mellett alvásban van valami olyan intimitás, ami nagyon jó. Ráadásul, a párom egész későig dolgozik, ha már az együtt alvást is elvennénk, alig maradna valami :( Ha félig ébren még eszünkbe jut valami, megbeszéljük, kuncogunk, simogatom a haját, ha ásít, a nyitott szájába dugom az ujjam - üres lenne ezek nélkül az együttalvások nélkül minden alvásom.
2009. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Izé, közben nem ő lett előttem, szal az első válaszoló sztorijához akartam csatlakozni :)
2009. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Nálam csak együtt működhet. Az egymás mellett alvásban van valami olyan intimitás, ami nagyon jó. Ráadásul, a párom egész későig dolgozik, ha már az együtt alvást is elvennénk, alig maradna valami :( Ha félig ébren még eszünkbe jut valami, megbeszéljük, kuncogunk, simogatom a haját, ha ásít, a nyitott szájába dugom az ujjam - üres lenne ezek nélkül az együttalvások nélkül minden alvásom. 35/nő
2009. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Bocsánat! 20.15-ös vagyok. Nő, 66 éves és harmadszor házas!
2009. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Egyutt. Ha kulon aludnank, akkor mar a valashoz kozelednenk(((

De te 38 eves korodra mar valoszinu annyira megszoktad a singlik eletet, hogy valakivel egyutt talan soha nem lennel mar boldog! 38 eves korara mar az ember hozzaszokik ahhoz, hogy azt csinaljon amit akar. Ennyi idosen az ember mar keptelen alkalmazkodni egy masik emberhez. Pl.kulon agyban valo alvas.

2009. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hiszem a jó kapcsolat titka -legyen magánéleted,privát szférád ahol lazulhatsz stb. ill világ életemben egyedül aludtam és egyszer éltem valakivel és egy idő után külön aludtam mert zavart a számító gép hangos volt meg singli féle életet élek de nem vagyok egyedül laza a kapcsolatom van.
2009. jún. 10. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!