Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS? Komoly gyomorsavval...

SOS? Komoly gyomorsavval kuzdok, mar jopar napja aludni sem tudok, ulve bobiskolok, es mar vert hanyok!

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a gyomorsavam miatt mar egy hete,de ma(tegnap ejjel)mar aludni sem birtam.Vegighanytam,savaztam az ejszakat es a vegeny mar vert hanytam.Minden eteltol rosszul vagyok mar.Az eddigi savgyogyszerem sem hat mar.Most marfel oraja mar nem jon fel tobb de faj szur a gyomrom es vizet kortyolgatok.Igazabol a ver miatt ilyedtem meg...Mit gondoltok,mit csinaljak?Vmi termeszetes modja h lekuzdjem a savat es kibirjam ezt a par napot ami hatra van?Kerlek segitsetek,mar aludni sem birok,hulla vagyok es ha most jonne ram a szules tuti nem lenne erom semmihez.Koszonom. 38+5 h km
2010. dec. 23. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben orvoshoz mennék! A vérzés nagyon veszélyes! Lehet, hogy csak az erőlködéstől megsérült a nyálkahártya, de az is lehet, hogy a gyomrodban okozott kárt a sok gyomorsav. Menj orvoshoz!
2010. dec. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menj, én is pont igy voltam, a vér csak az erőlkődéstől van ne aggodj.Nem tehetsz semmit ha már a gyogyszered nem hat csak kerüld el a "piros" ételeket amitől a sav keletkezik, esetleg egyél háztartási kekszet.Tudom mit érzel, a végére már én is alig vártam h szüljek h elmuljon az a kínzó érzés.Kitartást neked és könnyű szülést!!!
2010. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Salvus vizet.Nekem úgy néz ki bevált!Habár ma reggelt hányással kezdtem, pedig eddig még nem nagyon fordult elő és azt hiszem a savtól volt, mert tegnap este és az éjjel nagyon mart.Kitartás!!!

25h km

2010. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!