Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szoktunk csókolózni....

Már nem szoktunk csókolózni. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a párommal, és már vagy egy éve egyáltalán nem csókolóztunk. Ő azt mondja, nem az a csókolózós típus. Érdekes, az elején annak tűnt. Nekem nagyon hiányzik, de hiába próbálok beszélni vele erről. Másnál is hasonló a helyzet, vagy csak én vagyok ilyen peches? (Vicces kedvűeknek: nem büdös a leheletem, jók a fogaim, nincsenek gyomor problémáim, és jól tudok csókolózni.) Mi a teendő?
2012. márc. 12. 19:18
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Gondoljátok, hogy a humorosan burkolt fenyegetés beválhat?:D

Az a baj, hogy szerintem nem hinné el, hogy megtenném.:D Túl megbízható vagyok. Majd nem mosom ki a gatyáit. Megmondom, hogy az csak a beetetési időszakban volt, mint a csókolózás:D

2012. márc. 12. 19:35
 12/49 anonim ***** válasza:
47%
szerintem akkor kezdj el aggódni, ha már szeretkezni sem akar. előjátéknál egyébként csak van csók, nem?
2012. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
De jó azoknak akiknél ez megvan. Ha egyik fél sem igényli, akkor oké, de nálunk annak idején nem erről volt szó. Ekkora erővel én nyugodtan elhízhatnék és mondhatnám, hogy valójában én nem vagyok csinos, csak a kapcsolataim első pár hónapjában? Nem fogom konkrétan ezért elhagyni, de boldogtalan vagyok attól, hogy soha nem csókolózunk. Soha, még szex közben sem.
2012. márc. 12. 19:44
 14/49 anonim ***** válasza:
mi 3 éve vagyunk együtt, ritkán csókolózunk csak úgy, és nekem hiányzik is. de szex előtt, közben, után van csók, el se tudnám képzelni a szexet csók nélkül.
2012. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Nálunk is (nagyon) ritkán van csók,inkább puszi.6éve együtt.:)
2012. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Nem, előjátéknál sincs. Már hosszú ideje egyáltalán nem csókolózunk, soha, semmilyen körülmények között. Épp az előjátéknál lenne nagyon fontos nekem. Az én fejemben az előjáték nyomokban csókot kell hogy tartalmazzon. Attól érezném igazán intimnek az együttlétünket. Szex közben figyel arra, hogy nekem is jó legyen. A csókolózást leszámítva:D Nem akarok komolytalannak tűnni, de próbálok közben lazítani egy kicsit, és nem mindent véresen komolyan venni.:)
2012. márc. 12. 19:50
 17/49 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést. Nálunk is volt beetetési időszak ezek szerint, majd fel falt, nem tudott úgy elmenni mellettem, hogy ne kapjon el egy csókra, ma viszont már nálunk sincs szex közben se semmi. Múltkor óriási veszekedésünk volt a kapcsolatunk hibáival kapcsolatban, ez is fel jött szóba, ő is ugyanezzel intézte el, hogy ő nem ilyen típus. De az a baj, hogy már nem is szexelős típus. Az elmúlt két hónap alatt egyszer szeretkeztünk, az is nagyjából 10 perc volt előjátékkal. Meg mondtam neki, hogy ha nem változtat ezen, és nem lesz olyan újra, mint a kapcsolatunk elején, akkor el fogom hagyni, mert boldogtalan vagyok vele. Láttam, hogy ledöbbent, nem számított rá, hogy én képes lennék valaha elhagyni, hiszen ő szeret, én is szeretem, akkor tök mindegy, milyen a kapcsolatunk, nekem biztos úgyis jó. Na ez a mondatom elért annyi hatást, hogy azóta 2 hetente van szex, és szintén kéthetente egyszer megcsókol. Nem tudom, mit tehetnék, azon kívül, hogy elhagyom, pedig szeretem, de tönkre tesz.
2012. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
na most azt is írtad, hogy ne poénkodjunk a szájszagoddal. mi van akkor ha ő fél tőle, hogy neki nem jó a szájszaga?
2012. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
18. Nem hiszem. Egy évig nem félt tőle? Ha akkor nem félt ilyen miatt megcsókolni, amikor két napja ismertük egymást, akkor nem logikus hogy most kezdjen el félni. Amúgy nem büdös neki sem:)
2012. márc. 12. 20:01
 20/49 A kérdező kommentje:

17-es...

Te jó ég. Remélem mi nem jutunk el idáig mint ti. Volt egy időben nálunk is szexhiány. Nehezen viseltem, de nem akadtam ki rajta, mert annak megvolt az oka. A pároddal minden rendben van egyébként? Egészségileg. Valamelyik nap olvastam egy cikket a férfi libidócsökkenésének lehetséges okairól. Nagy probléma, hogy a férfiak nem szívesen beszélnek ilyesmiről és nagyon nehezen nyílnak meg. Próbáld meg rávenni, hogy forduljatok szakemberhez ha nem akartok 'csak barátok' lenni a végére.

2012. márc. 12. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!