Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szoktunk csókolózni....

Már nem szoktunk csókolózni. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a párommal, és már vagy egy éve egyáltalán nem csókolóztunk. Ő azt mondja, nem az a csókolózós típus. Érdekes, az elején annak tűnt. Nekem nagyon hiányzik, de hiába próbálok beszélni vele erről. Másnál is hasonló a helyzet, vagy csak én vagyok ilyen peches? (Vicces kedvűeknek: nem büdös a leheletem, jók a fogaim, nincsenek gyomor problémáim, és jól tudok csókolózni.) Mi a teendő?
2012. márc. 12. 19:18
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Túl makacs ő ahhoz, hogy én orvoshoz vihetném. Amúgy olyan szempontból nincs gond, hogy ne izgulna fel, vagy nem működne a szerszám, simán csak nem akar szexelni. Pedig semmi gondja nincs. Megcsalni nem csal meg, még mielőtt írná bárki.
2012. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nem szerszámos problémára gondoltam:)
2012. márc. 12. 20:13
 23/49 anonim ***** válasza:
Egyéb gond sincs. Munkahelye, egészsége, magánélete rendben...
2012. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
56%

"felnőtt férfiak nem szeretnek csókolózni, csak a tinik szokása."

Remélhetőleg nem igaz, mert akkor tinikkel kell majd járnom. :S Nem tudok elképzelni egy olyan kapcsolatot, ahol nincs csók. Kb. mintha a homlokára írná, hogy bocs, de már unlak.

2012. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Mi is 1 éve vagyunk együtt a barátommal,és mi se nagyon csókolózunk,ö szeretne de én nem igazán.Az elején más volt,voltak igazi filmes csókjaink :D

De már nemtartok rá igényt valahogy,és azt mondtam neki mikor megkérdezte hogy mi van hogy nem vagyok valami csókos típus.De amúgy szeretem szerintem,habár nem mindig vagyok benne biztos,hogy jó választás volt.Bocsi ha összevisszaság van soraim között,kicsit fáradt vagyok :D

2012. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Cseréljünk pasit:D Csak vicceltem:) Remélem, hogy az én párom azért mindig biztos abban, hogy jó választás voltam:S
2012. márc. 12. 22:33
 27/49 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre legutolsó kapcsolatomban,hogy egy idő után ritkultak a csókok,pedig én is szeretek csókolózni.Ha nincs csók,ennyi erővel már haverok is lehetnénk.Említettem is neki,de valahogy nem tartotta fontosnak,mert ő nem 1csókkirály,de az elején még azt mondta,hogy én vagyok az első akivel szívesen csókolózik.Aztán a szex is ritkább lett,elkényelmesedett.Én azt mondom,hogy ezek az "apró" dolgok jelek..
2012. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
hát én csak azóta nem nagyon csókolózom vele,mióta nem vagyok biztos abban hogy jó választás volt :/
2012. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 éve vagyunk együtt, mi is ritkán csókolózunk a párommal: szeretkezéskor, és ha megelégelem a várakozást csókügyileg és letámadom.

Kérdeztem miért nincs több, azt mondta, hogy azért, mert annyira beindul tőle, hogy ha utána nincs semmi, az nagyon szívás (és igazat mond, kézzelfogható jele van :D )

Azért ez picit jól esik a büszkeségemnek :) de én is hiányolom a több csókot.

2012. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

mi sem nagyon csókolózunk csak szájrapuszi... de szeretkezés közben mindig csókolózunk! legalább akkor már...


kérdezd meg a párodat hogy szeretkezés közben miért nem akar? ettől is szeretkezés szerintem, mert a csók azért elég személyes, anélkül csak d*gás.

2012. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!