Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet fenntartani egy...

Hogy lehet fenntartani egy távkapcsolatot? Fontos! Ötletek?

Figyelt kérdés

Tényleg örülök minden tanácsnak, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Bármi jöhet, amivel fel lehetne dobni! Sajnos a netre még várni kell egy hetet, de várok minden tanácsot!

Köszönöm!!!



2012. márc. 12. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori telefonálás.
2012. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy új kapcsolat?


Kövezzetek meg, de én eleve nem hiszem a távkapcsolatban. Nekem is volt benne részem, nem sült el jól. Ettől függetlenül persze másoknál bejöhet. Szerintem a két ember a lényeg, más semmi. Ha olyan a másik fél, aki valóban csak téged szeret és bíztok egymásban, akkor kitartotok addig, amíg nincs lehetőség változtatni a helyzeten. Ha pedig nem olyan, akkor a szomszédságban is lakhatna, akkor sem működne.


Telefonáljatok, találkozzatok, amikor lehetőség adódik rá és ennyi. Tulajdonképpen mindenki ezt csinálja :-)

2012. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Naponta kell beszélni,net,és ahogy csak lehet,találkozni.
2012. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

küldj neki olyan képet telefonon, hogy az 1. képen te vagy jól láthatóan, hogy milyen ruhában vagy, a 2. képen egy picit lengébben, de ízlésesen, a 3. képen meg azt, ahogy a földön van az összes ruhád :D

de ezt célszerű csak néhány nappal azelőtt küldeni, hogy már találkozni is tudtok :D

2012. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
webkamera, kozos maszturbalas, telefonszex.
2012. márc. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezek hülyeségek, mármint a telefonszex meg nemtudommilyen képek küldözgetése magunkról. Hát nem tudom, mi 3 éve élünk távkapcsolatban (előtte két évet egy városban), de ilyeneket nem csináltunk. Nem mondom, hogy nincs akinek beválik, de ha elkezdené a párom a telefonszexet, szerintem halálra röhögném magam.


Amivel fel lehet dobni, hogy minden nap elmeséled mi történt Veled, ha csak egy jó pletykát hallasz, érdekességet, vagy valami vicceset, azonnal felhívod a párodat. Persze nem munkaidőben, vagy ha sulizik, míg suliban van.

Kell egy jó adag bizalom, anélkül fölösleges is neki kezdeni, mert szak "sz.r dobálás" lesz a vége. Kell egy jó adag türelem, és szeretet a végtelenségig (nem csak szerelem, mert az kevés egy távkapcsolatban)...


És nem utolsó sorban jó ha azért két-három hetente tudtok találkozni, mert borzasztó érzés heteken keresztül, hogy "van párod, de még sincs"...Én legutóbb 4 hete találkoztam a párommal, már elég elviselhetetlen volt. De muszáj csináljuk, még 3 hónap :) Aztán lediplomázom ha minden igaz :D


Az elején nem könnyű, de szépen lassan beleszokik az ember...persze megszokni nem lehet...de idővel könnyebb. Az rossz, hogy ha van szabadidőd egy kicsi, nem Vele mész ki, nem hozzá szólsz...és persze vannak nehezebb időszakok, amikor 2x annyi kell minden jó tulajdonságotokból.

Kívánok kitartást!


Egyébként mennyi időről van szó?

2012. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontozok.

4 éves kapcsolat, 2 évet kell külön lennünk. Ezalatt 2 hosszabb találkozó már biztos az elkövetkező 1 évben, több egyelőre nem.. És hogy utána mi lesz.. De nagyon nehéz!

A bizalom megvan, és a szeretet is. Csak együtt éltünk 3 éve, és mindkettőnk megszokott élete felborult ettől a "jó" lehetőségtől.

Amúgy nekem is az volt a véleményem általában a távkapcsolatokról, hogy működésképtelen, nehéz fenntartani, de már teljesen máshogy állok a dologhoz, hogy át is élem.

Ha van még bármi, küldjétek!

2012. márc. 13. 09:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

4 év után nem mennék el 2 évre úgy, h tudnám évi kétszer láthatom a párom. Mondom ezt én, aki szintén távkapcsolatban él, ráadásul a 3. hónaptól kezdve. De mindig meg tudtuk oldani h 2 havonta egy-másfél hetet együtt legyünk és mostanában már 2 hetente találkozunk 4 napra. Viszont minden erőnkkel azon vagyunk, h ez változzon és fél éven belül ha minden igaz fog is. Mindketten hozunk érte áldozatot h együtt lehessünk. Gondolom a párod kapott vmi ösztöndíjat? Én 4 év után már simán megházasodnék és vinném magammal. Na de h a kérdésedre válaszoljak, ki lehet bírni(legalábbis ilyen keretek közt mi kibírjuk úgy tűnik).

Sok szabályt le fektettünk ez idő alatt. Eleinte nagyon sokat skypeoltunk, de megfigyeltük, h az csak veszekedést szül ha minden este ott ülünk, egyrészt mivel nem olyan életszerű, mintha melletted lenne nem lehet minden este órákig miről beszélni, arról nem is szólva, h nem tesz jót az egyéb kapcsolataidnak. Úgyhogy csak heti 3szor szoktunk akkor hosszabban akár 4 órát is. A többi időben telefonálnuk, naponta többször hívjuk egymást vagy írunk pár sort. Erőt ad, h együtt tervezzük a jövőt, támogatjuk egymást. Nekem meg kellett tanulnom h nem akadok ki, ha vmiért le kell mondania a "találkozónkat" azaz a skypeolást, de eleinte nagyon rosszul esett. Van h nem érem el, mert elalszik véletlenül vagy a szobájában hagyja a telefonját már ezen sem sértődöm meg, h "biztos nem érdekli", tudom h vissza fog hívni. maximálisan megbízok benne, h sosem hazudik és szeret engem. Tudom, h elő sem fordulhat h hirtelen bejelentse elhagy, mert ha bármi bajunk van rögtön megbeszéljük, és ezáltal ha baj lenne előre érzékelném nem derült égből villámcsapás lenne. Szóval meg kellett tanulnom tiszteletben tartani az időbeosztását és elfogadni h nem csak én létezek számára. Szoktam neki levelet küldeni havonta, videókat készítünk egymásnak, képeket küldünk. bár nincs itt mellettem, mégis neki mondok el mindent magamról, vele beszélek meg mindent. eleinte furcsa volt a skype, de hozzá lehet szokni és nagyon jókat tudunk beszélgetni mély témákról ott is. Csak olyankor sokszor eszembe jut, h de jó lenne megölelni utána, de nem lehet. Rengeteg tippem van még, h mi miket csinálunk, ha gondolod írj priviben és leírom

20L

2012. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
En 33 vagyok a ferjem 42! 13 v hazassag utan eltunk tavkapcsolatban-o angliaban en otthon-,es hidd el sajnos a sajat borunkon tapasztaltuk,nem jo ez nekunk! Amikor a ferjem hazajott 5ho utan,nagyon rossz lett a kapcsolatunk,majdnem elvaltunk,en az 5honap alatt depresszios lettem,sokaig nem tudtam meggyogyulni! Szal ha valaki azt mondja hogy mukodnek a tavkapcsik,ne hidd el! Szerintem nem mukodnek!
2012. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hülyeség a telefonszex és most tényleg minden közönségesség nélkül mondom...

A párommal 3 éve vagyunk és első perctől kezdve távkapcs-ban.

3-4 hetente találkozunk ,akkor pár napra...de nekem is fontos volt és most is az,hogy forrón tartsam a kapcsolatunkat..és ebben benne van a tel.szex is...a szexi képek,webcam....stb.

Persze ehez nyilván egy felszabadultabb kapcsolat kell és amit itt írt valaki,hogy el is röhögné magát háát,elég gyermeteg reakció...

Nagyon őszintén mondom,hogy az egyik legfontosabb és talán a legnehezebb megadnunk az intimitást a párunknak...mert előbb utóbb a szex hiányozni fog hosszútávon főleg!Semmi nem tabu igy sem és beválik...az én párom alig várja,hogy hazajöjjön és.....:)betartsam neki az "igéretemet"...

Minden jót és kitartást kivánok!

Engedd szabadjára a fantáziádat...:))nem lesz baj!

A lelki,érzelmi oldalró azért nem irtam ,mert azt már leirták előttem!

2012. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!