Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri egy távkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy távkapcsolatot fenntartani, ha közben többet szenvedek, mint amennyi pluszt ad?

Figyelt kérdés
Csak néhány hónapja vagyunk együtt, olyan mély kötődés még nem alakult ki. Kéthetente tudunk találkozni 1-2 napra, ami nekem nagyon kevés és a köztes időszakokban beszélgetni is alig beszélgetünk. Egyszerűen szenvedek attól, hogy ő mindig talál jobb elfoglaltságot nálam... Megéri szenvedni vagy hagyjam inkább a francba?
2011. jún. 26. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nem rabolsz el olyan sokat az életéből, hogy jogosan koptasson le olyankor, amikor nem vagytok együtt. Mármint, ha mondjuk 2 hetente öt napot találkoznátok, akkor oké, hogy azután öt napot a haverjaival van és nem nagyon hív, de így furcsa, hogy annyi elég neki belőled. Ne haragudj, ha kicsit nyersen fogalmaztam, de én ezt gondolom.
2011. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ez a bajom. Egyáltalán nem zavar hogy a haverjaival van, elfoglalja magát, tegye... de elegem van, hogy hívom, és 5 perc után leteszi, mert "mennie kell", vagy szinte egésznap nem is beszélünk, mert nincs rám 20 perce. A szívem szakad meg kb, amikor újra és újra leráz. Amikor együtt vagyunk, minden tökéletes, de ez nekem kevés. Hiába beszéltük meg, mondtam el neki vagy 5-ször, hogy szükségem van rá a találkák között is, mindig csak ígérget, hogy megoldjuk, jobb lesz stb. Persze nem változik semmi. Már nagyon elegem van, viszont iszonyat nehéz döntés. :(
2011. jún. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!