Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni 4 hónapot a...

Ki lehet bírni 4 hónapot a munkahelyen úgy, hogy senki nem kedvel?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem hogy 4 hónapig maradok még a munkahelyemen, mert kell a pénz, de legszívesebben többé be sem mennék. Nem kedvelnek a társaim, mert új vagyok, és sokat bénázok..

21/L


2012. márc. 13. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírnám ki.

De neked sok sikert. Tedd magad próbára. Ha 1 hónap múlva úgy érzed, nem bírod tovább, még mindig eljöhetsz.

2012. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz, elhiszem, de mivel nemrég kezdtél, így még nem ismernek. Én is voltam így, egyik csaj tök hűvös volt velem, de rájöttem egy idő után, hogy neki idő kell. Azóta tök jóban vagyunk, lagzinkon is ott volt.


Milyen munka?

2012. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eladói munka, ráadásul nem egyéni hanem csapatmunka.

Muszáj pénzt keresnem viszont, nem nyafizhatok hogy utálnak, lelépek :/

2012. márc. 13. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogd fel úgy, hogy a pénzért mész be, nem az ő szép szemükért,máris könnyebb lesz elviselni.Én már megtanultam, hogy munkahelyen nem érdemes azt várni, hogy jó barátok lesznek a kollégákból, mert a kollégák inkább vetélytársak.A munkahelyi légkör nem kedvez a baráti kapcsolatoknak.Lehet, hogy az, aki a munkahelyen ellenszenves veled, az a magánéletben, ha sosem dolgoztatok volna együtt a legjobb barátod lehetne.

Szóval, ne törődj velük.Próbálj belefeledkezni a munkába és gondolj arra, hogy munkahelyen kívül úgyis sokan vannak, akik szeretnek.Az a legfontosabb.

2012. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
..Szóval, maga a munka váltja ki a feszültséget közöttetek, nem pedig a te személyed, ezért lenne felesleges ezt magadra venned.
2012. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapot simán ki lehet bírni. Én 4 évet kibírtam egy elit gimnáziumban úgy, hogy végig ki voltam közösítve, mert nekem nem olyan gazdag a családom, mint az osztálytársainak. Én se akartam onnan elmenni, mert nagyon sokat tanultam, hogy felvegyenek, és nem akartam a sznob osztálytársak miatt elvenni magamtól a lehetőséget, hogy egy erős és neves iskolában tanulhassak.
2012. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény,de ki lehet bírni,hogyha mellette ki tudsz kapcsolódni délutánonként,van valaki melletted,barát,vagy társ és meg tudod vele beszélni a dolgokat.Nekem ez kell ahhoz,hogy el tudjak viselni egy ilyen nehéz helyzetet.Pl általánosban én is ki voltam közösítve,mégis jó emlékek maradtam meg többnyire,mert ott voltak a barátaim is,kikkel el lehettem hétvégén és délutánonként.Így csak 6 óra volt pokol az életemből.Gimiben is hasonló volt a helyzet,de ott inkább a családommal volt a probléma,de a suliba se szívesen jártam be,mert tartottam az osztályomtól,elég durvák tudtak lenni azzal,akit nem kedvelnek.Így csak az utca maradt és a barátok.Mindig sokat segít,ha van melletted valaki,úgy az egész élet könnyebb.Úgyhogy menni fog ez,csak legyen melletted valaki.
2012. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!