Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál családtagoddal egy...

Dolgoznál családtagoddal egy munkahelyen és egy légkörben? Nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Mondjuk apáddal..
2012. febr. 1. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
szóval az a helyzet hogy nincs munkám,de apám felajánlotta hogy tud nekem munkát ahol ő dolgozik..dolgoztam már vele és mindig vita volt,alapjába nem jövünk ki jól,de a munkába meg főleg nem,mivel egyenlőre nincs más nem tudom elvállaljam e..már előre látom hogy minden nap vita lesz és okoskodás a részéről..nem tudom mit csináljak
2012. febr. 1. 17:27
 2/8 A kérdező kommentje:
plusz ugye ott lesznek a kollégák akik lehet ezért cseszegetni fognak hogy apám szerzett oda.
2012. febr. 1. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, akkor dolgoznék. Közben folyamatosan lehet tovább keresgélni, de a láblógatásnál ez is jobb..
2012. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szükség nagy úr...
2012. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ezzel semmi baj! nyugodtan!
2012. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én most dolgozom, de folyamatosan keresek új lehetőséget, nem azért, mert itt olyan rossz dolgom van, hanem mert ha van jobb, akkor miért ne. Úgyhogy te is elvállalhatnád ezt addig, míg nincs jobb, de ugyanígy keresd tovább az állásokat. Ha felvesznek valahová, válthatsz, de addig is, ez is jobb, mint munkanélküliként lenni.
2012. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemmel dolgozom együtt, ráadásul 1 irodában. Nem, nem egészségtelen, senki sem lett beteg még.
2012. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Jobb ha egy családtatgodal dolgozol, Könnyebb be illeszkedni mert Lesz aki bemutat a többieknek is. + tud majd segíteni ha elakadsz valamibe. Sok ember adná a kezét ha az apjával dolgozhatna.
2015. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!