Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nő és férfi már évek óta...

Ha nő és férfi már évek óta külön szobában alszanak, akkor tényleg vége a kapcsolatuknak?

Figyelt kérdés

Nővéremnek udvarol egy férfi. Még nem költözött külön de régóta nem alszanak együtt a nővel. (Ezt a nő mesélte valakinek, akitől hallottam).

Szexuális kapcsolat nincs köztük már több hónapja. A férfi most keres albérletet, hogy külön költözzön.

Nővérem fél, nem akar senki szeretője lenni.


De ha tényleg elköltözik a férfi a családjától, akkor a tesóm megnyugodhat, hogy a férfi őszinte vele, komoly kapcsolatot keres és nem csak kalandot?


2012. márc. 13. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

ha elköltözött.

Otthon sokan alszanak külön szobában,pl. mert a férj horkol

2012. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de nekem nem világos valami. A nő, akivel együtt él, de nem alszik együtt az kije? A felesége, az exfelesége, az élettársa, vagy kicsoda? Mert ha az exneje, és csak azért van még egy fedél alatt vele, mert még nem talált albérletet, de már elváltak akkor érdemes belevágni a kapcsolatba. De ezt azért tisztán kéne látni.
2012. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
az ördög sose alszik, de lehet, hogy kivételesen őszinte a férfi
2012. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem voltak házasok. Született egy kislányuk, az anyja odaszoktatta a gyereket az ágyba, az apuka meg átkényszerült a másik szobába. A testiség néha néha belefért, de a nő már nem akarja, mert a gyerek ott van állandóan a fenekében.
2012. márc. 13. 11:52
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
az,hogy vki kulonkoltozik a felesegetol,meg miert lenne garancia arra,hogy komoly kapcsolatot keres? Lehet,hogy pont ugy van vele,h megszabadult a kotottsegtol,egy darabig nem akar ujat. Ezt nem lehet tudni. Raadasul a ferfiak teljesen maskepp gondolkodnak. Ha ok udvarolnak egy nonek,elso korben szexet akarnak,mi nok meg egybol a leendo gyermekeink apjat latjuk bennuk. :) igy szerintem naluk minden kapcsolat "komolytalanul" indul,aztan idovel eldol,hogy a kiszemelt no mennyire tudja megfogni oket. :)
2012. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta külön aludni? Nem tudom milyen lehet, de szívesen kipróbálnám. Komolyra fordítva a szót: Nem azt kell nézni, hogy ki mit mond, hanem hogy mit tesz. Nővéred várja meg, míg a férfi elköltözik és tiszta helyzetet teremt, mert amibe most van az nem az. Együtt is vannak meg mégsem, viszont együtt laknak. Nem jó ez így senkinek. Legyen férfi és döntse már el, hogy mit is akar. A nővéred utána már elmélyítheti ezt a kapcsolatot.
2012. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nincs köztük szex,erre nem mernék megesküdni.Ezt csak ők ketten tudják 100%-ra.Amíg nem költözik el otthonról a pasi véglegesen,nem bonyolódnék kapcsolatba vele.
2012. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

A külön alvásnak számos oka lehet, tökéletesen működő kapcsolatokban is, meg teljesen reménytelenekben is. Az alvás helyszíne nem fokmérője semmilyen szeretetnek-szerelemnek.


Minden pasi, aki nem független, állítja, hogy hónapok óta nincs szex otthon. Naná, majd a friss kiszemeltnek elmeséli, hogy azért olykor csak elkapja asszonykát egy körre...


Attól, hogy elköltözik, még nem feltétlen őszinte.


Hogy mit tennék a nővéred helyében, az jó kérdés, mert egyfelől azt mondom, nem állnék oda a pasi meg a gyereke anyja közé, másfelől meg tudom, milyen, amikor szerelmes az ember lánya. Ha nincs benne nagyon mélyen érzelmileg, akkor nekem felejtős lenne, és keresnék független embert.

2012. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
És akkor is szép egy apát fogtál. Szegény gyerek. Ki ment ki az ágyból? Nem úgy van, hogy apuka különcuccolt, hogy mondhassa a nőinek, hogy már milyen rossz a házasságom, nem is alszunk együtt? Vigyázz, mert ez nem biztos, hogy azt jelenti, már nincs szükségük egymásra, csak annyit, hogy apu unja már anyut, keresne helyette másikat. Én nagy g.rényt sejtek, szegény gyerek.
2012. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak együtt? Szerintem az anya csak annyit tud, hogy nem tud jól aludni a pali a gyerektől, ezért átmegy a másik ágyra. Nem találna a nővéred mást, mint egy családapát?!
2012. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!