Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha vége lesz ennek? Vagy...

Valaha vége lesz ennek? Vagy minden szomszéd férfi csorgatni fogja a nyálát utána?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a szomszédságunkba költözött egy fiatal házaspár. (33/F, 23/N)Nagyon szimpik, meg minden. Nincs is velük semmi gond.


Ami zavar, hogy azt vettem észre, hogy a környék férfiai "oda vannak" a fiatal kis feleségért. Pedig fura, de a lány egyáltalán nem hivalkodó, nem kacérkodik. Tény, aláírom, hogy így női szemmel nagyon csinosnak és szépnek tartom. Nem tudom hogy csinálja, de valahogy az ujja köré csavarja a férfiakat.


A környékünkön szinte csak fiatalok (30-40 éves párok a gyerekeikkel) élnek. A múltkor azt vettem észre, hogy a szomszéd férfi (felesége van) leste a csajt, miközben az tett-vett a portájuk előtt.

Mikor látom a csajt, valamelyik szomszéd férfi tuti stíröli. Ami már nálam is kicsit kicsapta a biztosítékot, hogy a múltkor az én férjemet kaptam rajta, hogy az ablakból lesekszik a csaj után.


Én aláírom, hogy fiatal, meg csinos, és tényleg nagyon kedves lány. Tehát nem mondhatok rá semmi rosszat, mert nem viselkedik ribisen, nem teszi-veszi magát a férfiaknak, de kicsit, öhm, felzaklat a dolog.

Nem mondtam a férjemnek, meg nem vitázok ilyen kis butaság miatt, szóval ne értsetek félre.. kérlek.


Lehet, talán egy kis féltékenység is van bennem a saját férjem miatt.


Vajon ez a környék férfiainak most újdonság? Tehát, ilyen szenzáció, ami 3 napig tart? Vagy mostantól ez a lány lesz a környék azon csajszija, aki "elszédíti" a szomszéd férfiakat?


Bocsi, ha zavarosan írtam le, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2012. jan. 4. 23:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Fúúú tipikus börtönszindróma :D:D:D


Főleg vidéken.


Friss húús került az akolba...

2012. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:D


A viccet félretéve.. ennek már fél éve. Akkor költöztek be a házba.

2012. jan. 5. 00:06
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem..félreértesz! Nem figyelem megrögzötten, hogy ki bámulja, csak, akárhányszor meglátom a lányt, akkor tuti, hogy egy pasi nézegeti :)

De ettől még nem érzem magam házisárkánynak. Az tény, hogy nem vagyok ilyen népszerű, mint Ő :)

2012. jan. 5. 00:09
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

A hölgynek nagyon erős kisugárzása lehet,talán még önmagának sem tűik fel.

A legtöbb férfi csak gyönyörködik,csorgatja a nyálát,de tovább nem megy.De lassan a nyálcsorgatás is abbamarad,főleg akkor ha rájönnek,hogy a kisasszony imádja a férjét,és soha nem csalná meg..

2012. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Én tökéletesen értem a kiírót. Én is ismerek ilyen nőt - történetesen lelkész... A férfiak megvadulnak érte, nem értem, hogy csinálja :)
2012. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen igen.. :) Egyébként, tényleg nagyon szereti a férjét. Látszik rajta. Pont ezért is írtam, hogy még véletlen sem lehetne rá olyasmit mondani, hogy ribi. Meg hogy rángatja magát a pasiknak.. mert nem.
2012. jan. 5. 00:13
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor jól gondoltam.Nagyon erős kisugárzása van.
2012. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van egy 17 éves fiam. Had ne mondjam, hogy Ő is meg van kergülve. De ezen én már csak mosolygok. :)
2012. jan. 5. 00:15
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem lesz vége.

Ez így van rendjén,ami szép az szép és tisztelettel kell adózni érte még ha ez olykor nyálcsorgatásnak néz is ki.

Én már csak tudom ...

Közel ötven évesen fele ilyen idős korú fotómodell feleségemmel lakom egy alig ezer fős faluban.

Ötödik éve semmi nem változott a leesett állakon meg jókat mulatok sétáink során hiszen óriási szerelemben,tökéletes kapcsolatban élünk a Drágámmal.

:)

2012. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Én értem a férfivéleményt. De azért nekünk, közepesen helyes nőknek hadd engedtessen már meg egy kis egészséges féltékenység :)
2012. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!