Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy segítsek a...

Nem tudom hogy segítsek a barátnőmnek. Valakinek van valami ötlete? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintem a barátnőm idegbetegséggel küzd.Nagyon szeretem és nem akarom elhagyni.Segíteni szeretnék neki.Mindenen felidegesíti magát hisztirohamokat kap, kiabál és karmol,üt stb..

Lehet, hogy az anyukája miatt lett ilyen mert az anyja nem úgy bánik vele mint ahogy kéne.Elhordja mindennek a saját gyerekét, van olyan mikor kirakja a házból.

Lehetnek emiatt a dühkitörések?


2012. márc. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

De még mennyire lehetnek dühkitörései.

Szegénykém szeretethiànyban szenved, próbálj meg minél többetadni abból, amibõl hiànya van.

Egy szakember segitsége is elférne.

2012. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ugye nem a Niki az!
2012. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy volt már olyan hogy úgy összebalhéztak hogy ügyeletet kellett hívni nyugtatóért..
2012. márc. 13. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy a feleségem aki az anyjához ment haza. Nem csak a Niki van így.
2012. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök a Nikinek, de jó lenne ha ismerném is..
2012. márc. 13. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!