Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmondjam barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam barátnőmnek? Bocsánatot kérjek a fiútól? Valakinek kiöntsem a szívem?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete ünnepeltük a szülinapomat, és kicsit többet ittam a kelleténél. 3an voltunk, a legjobb barátnőm, a fiú akibe szerelmes és én. Az a gond, hogy hazafelé,mikor már csak a fiú meg én voltunk rámozdultam, csókolóztunk, és majdnem szex lett a vége. A fura az, hogy aznap este szerelmet vallott a srác bnőmnek, viszont mindig mondta nekem h többet akar tőlem, mint barátság. Nekem nem tetszik a srác, csak jó barátom, és mégis rámozdultam. Pedig nem vagyok olyan, h lenyúlom bnőm pasiját.

Am nem is emlékeztem az egészre, csak foltok vannak arról...

a srác meg azóta mintha haragudna rám. Nem is beszéltünk azóta csak 2x, előtte pedig minden nap.

Segííítséééég!!


2010. márc. 9. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Egy ribanc vagy!!!
2010. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szorult helyzet.Ha barátnőddel nagyon jó kapcsolatban vagy és ha nagyon gyötör a lelkiismeret, akkor beszéljétek meg. Nyilván nem lesz könnyű menet.
2010. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet h történt vmi olyasmi vagy mondtál vmi olyat ami miatt haragudhat rád a fiú.. meg kellene kérdezned. A fiú meg egy lúzer h a bnődet akarja de neked meg ilyeneket mond. sztem úgy értette h a bnődet akarja barátnőnek, téged pedig kalandra..

Szóval sztem beszélj a fiúval h mi is történt (de ne vádaskodóan, inkább kedvesen) és utána a bnőddel is beszélj, mert ha máshogy derül ki akkor nem hiszem h jól esne neki vagy megbocsátana neked.. nem kell mindent elmondanod pl utalj rá h az a fiú akibe szerelmes neked is mondott kétértelmű dolgokat..

2010. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnálom...sosem akartam ribanc lenni:'(

az a gáz h egyik barátnőm is nemrég hasonlóképpen járt

és ők örökre összevesztek a barátnőjével

nemtudom még mindig h mit tegyek

2010. márc. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!