Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
talán nem ide illik,ha nem,akkor bocsi.az a szitu,hogy van msnen 2 személy,és az egyiket korábban megismertem,ő 1 pasi(21 éves)meg van egy csaj,ő 14.és a csajjal korábban kezdtem el levelezni egy oldalon.amúgy a pasival többynire tök jól kijvök a csajjal is.de vele ,,csak" az a baj hogy megadtam neki a pasi msnjét,mivel elkérte,és hát na.igaz,még nem beszéltek,de nem szeretném h ő ,,elhappolja" előlem a pasit,akivel tök jóba vok:)a másik lánnyal még1x se beszélt,velem meg már több ideje:)szóval mit tegyek.?lenne még bővebben,de azt nem.de ne higgyétek hogy önző vagyok,amúgy érhető jelenesetben,de nem magyar
2012. márc. 13. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:
*nem magyarázom a többi részt,mert egy story-ba is beleférne.köszi előre is:)
2012. márc. 13. 20:30
 2/9 A kérdező kommentje:
az még 1 dolog h ne happolja el,eleve a pasi nem is tudta.:S
2012. márc. 13. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy 21 éves pasinak egy 14 éves kislány kell, meg is érdemlik egymást. Ne parázd már túl.
2012. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kétlem, hogy egy 21 éves férfi egy 14 éves kislányba bármi vonzót is találna


De te se igen vagy több 14-nél, mert akkor eszedbe se jutna az, hogy egy 14 évessel leállna

2012. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most nemcsak a love-ra kell gondolni.de amúgy több vagyok 14nél:)
2012. márc. 13. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha te magad adtad a csajnak oda a pasi msn cimet ,.es tudtad jol hogy bejon neked a pasas akkor koszond magadnak,.mert lenyegeben magadnak astal godrot !!

Csak tudod egyet azert elfelejtettel!!az hogy a csajszi akivel irogatsz csak 14 eves attol meg lehet koztuk valami,.mert a mai vilagba mar semmi nem meglepo!!de ha szerencsed van akkor tenyleg nem fog irogatni neki a pasi!

2012. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát tudom hogy én ,,csináltam a bajt".mondjuk remélem szerencsém lesz.amúgy néha a pasi ír rám:)szóval kölcsönös az írogatás.mondta is a csaj h irigyel:)mondjuk a csajt nem ismeri,ő ,,újabb" barát lenne,velem meg már egy ideje levelezik és jól elvagyunk:)nagyon is:)köszi a választ utolsó.:)
2012. márc. 13. 23:09
 8/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ha köztük ,,elvileg" a mai világ szerint lehetne valami,akkor köztünk is.de a pasi nem olyan ,szóval nem,ezzel a lánnyal nem.
2012. márc. 13. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Több vagy 14-nél? 14 és fél? :)


Ugyan már, ne hülyéskedj.

2012. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!