Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet elég zűrös és számomra elkeserítő. Dióhéjban: Szüleimmel és nagyszüleimmel élek egy házban meg a nővéremmel. Van egy barátom akit imádok szeretek, igaz, hogy külföldön van. Csakhogy anyám hülyeségét bemutassam: eltiltott tőle, mert lefeküdtem vele és kaptam egy betegséget amit 3 nap után letudtam... Utálja, és olyanokat mond rá, hogy "majdnem elhánytam magam amikor megölelt". Alapvetően a BME-re készültem épíőtmérnökire, de már komolyan foglalkoztat az, hogy költöznöm kéne, viszont a BME mellett nem tudnék dolgozni és eltartani magamat. Amit kitaláltam megoldásként, hogy nem megyek egyetemre, hanem megcsinálok egy kapcsolódó okj-t ami mellett tudok dolgozni és havonta 20e körül félrerakni amiből egyetem alatt ki tudok jönni (ezt nem részletezem most). A dilemmám az, hogy így az egyetemet félretolom két évvel, viszont azt sem tudom, hogy igazán ezt akarom csinálni...ami érdekel abból meg itthon nem élnék meg. Anyám egy diktátor, prűd és nem veszi észre, hogy felnőttem. a 21 éves nővéremnek is annyi az élete, hogy tanul és slussz.

Tudom, kicsit hosszú lett. Mit tanácsoltok? Költözés vagy maradjak?

18/L


2011. dec. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Diákhitel? Vagy költözz össze a barátoddal, együtt egyszerűbb!
2011. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindenkitől azt hallom, hogy bármit csak hitelt ne...

Barátomnál elég jó a helyzet, nem akar költözni, viszont kicsi a lakásuk és nincs hely nekem is. Mármint itt, Magyarországon. Nemsokára hazajön, de most nem is ezen van a hangsúly.

2011. dec. 10. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is mérges lennék ha valaki nemi betegséggel fertőzné meg a gyerekem nem csoda hogy nincs oda érte,

de ha te bizol benne pár évre menj ki vele külföldre pénzt keresni aztán az egyetem.

2011. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A szép egyébként, hogy barátom leteszteltette magát, és nincs baja, szóval nem tőle kaptam el, de anyum nem hiszi el. De most tényleg nem ezen van a hangsúly, lehet, hogy fél év múlva már együtt sem leszünk, nem tudhatom (persze szeretném).

Az az elsődleges kérdésem, hogy költözzek vagy maradjak?

2011. dec. 10. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért tudod hogy az ilyen betegségek nem kézfogással terjednek.
2011. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok volt mostanság a dolog, kevésbé figyeltem a gimiben is a higiéniára. Nem fekszem össze mással. De hha erről szeretnék kérdezni, akkor olyan témába tettem volna.
2011. dec. 10. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont az a lényeg hogy nemi betegséget nem kapsz el a vécén ha nem voltál mással bízony ő a hunyó,

ne bíz egy ilyen férfiban az AIDS-t is elkaphatad volna ne adj isten 18 évesen.

Vigyáz magadra ne bíz a pasiban.

2011. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nemi betegség volt, hanem gomba, amit koszos wc-től is megkaphatok... vagy macskámtól stb. Negatív lett mindenre a barátom...leteszteltette magát.

De ez az a téma amit nem szeretnék tényleg megvitatni.

2011. dec. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!