Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? (Ez a naplómb...

Mit tanácsoltok? (Ez a naplómból való, nem akartam átírni)

Figyelt kérdés
"Annyit csalódtam már az életben mindenféle módon,hogy már egyáltalán nem tudom milyen érzés az ha valaki úgy szeret engem ahogy én őt,vagy ha nem úgy,de szerelmes.Mindig azt éreztem,hogy csak olyan van,hogy én szeretek valakit.Mindig feszélyezve éreztem magam,meg kétségbeesetten szerettem mindenkimet.A családomat,a szerelmemet,a barátaimat,az ismerőseimet is.Mindig félek,hogy mi van ha egyszer vége,és elveszítem." ...."Úgy érzem néha,hogy elhalványodok,és elfogok tűnni.Teljesen tönkretettem magam a bátortalanságommal,meg a gyengeségemmel.Nem bízok meg magamban sem meg másokban sem.Aztán mindig úgy érzem kicsit mintha felálltam volna,de rájövök,hogy ez csak egy nagy tévedés,egy újabb önbecsapás.Olyan vagyok mint egy díjbírkózó.Folyton agyonütnek,felállok,de visszaesek,és röhög rajtam a nép.Kinevetik a próbálkozásaimat.Úgy érzem tényleg nevetséges vagyok,és én is nevetek saját magamon.Azt sem tudom milyen irányt adjak az életemnek,hiszen azt sem tudom hogy most ki vagyok én.Vannak álmaim.Szeretnék vele maradni,felnőni együtt,családot alapítani,felnevelni őket,felkészíteni arra,ami rám is vár.Megöregedni.Azt szeretném,hogy mielőtt meghalnék,azt mondhassam,hogy én mindent megtettem,és nem bánok semmit.Az utolsó erőfeszítésem egy mosoly legyen,egy elégedett mosoly."
2011. szept. 11. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben elmennék pszichológushoz.
2011. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát - szerintem lazíts egy kicsit, ezt tanácsolom, ennél okosabbat nem tudok, de jót tenne neked
2011. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Szépen fogalmazod meg a dolgokat az biztos. Utolsónak igaza van lazíts,relaxálj és próbálj meg "kikapcsolni"
2011. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát már nem azért, de a lazítással nem old meg semmit. Jó, egy darabig nem fog bekattanni, de most ha az embert ennyire foglalkoztat, nyugtalanít valami, ráadásul a sorsa, jövője, elég nagy badarság azt mondani, hogy inkább relaxáljon. Evvel pont ezt éri el: "mindig úgy érzem kicsit mintha felálltam volna,de rájövök,hogy ez csak egy nagy tévedés,egy újabb önbecsapás."


Kérdező, tényleg keress fel szakembert.

2011. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 parisgirl31 válasza:

agykontrolltanfolyamot ajánlok.Rengeteg van az országban,több lesz tőle az önbizalmat és megtanulod,hogyan ne szóld le magad a nap 24 órájában.EZ NAGYON FONTOS!SOSE KRITIZÁLD MAGAD!-mert akkor folyton rossz kedved lesz.A pszichológus is jó ötlet amúgy.Ne a jelen miatt siránkozz,hanem állj fel és ne sajnáltad magad!Kinevetik a próbálkozásaidat? Te legalább próbálkozol!Sokan semmit sem tesznek,hogy jobb legyen az életük,csak várják a csodát.Vannak álmaid?Akkor kövesd őket és HIGGY!Higgy magadban,és bizonyítsd be a kárörvendőknek,hogy nem lesz igazuk!Ha az egész világ azt mondja,hogy enm tudod megcsinálni,akkor is csináld meg!Már csak azért is!Arra,hogy ki vagy,csak magad adhatsz választ,Nézz mélyen magadba és rájössz!ismételgess pozitív mondatokat,és olyan leszel!ne siránkozz a naplódnak,hanem írj jövőnaplót!

[link]

Ne add fel,kövesd az álmaidat!Nem csapod be magad,fel fogsz állni és boldog leszel,erős vagy.A KUDARCOK CSAK ERŐSEBBÉ TESZNEK.MENNI FOG!Én hiszek benned!!!és biztos még vannak rajtam kívül (például te :) Remélem tudtam segíteni.Sok sikert :)

egy másik álmodozó naplóíró

2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!