Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is nehezen találtátok meg...

Ti is nehezen találtátok meg azt az embert, aki igazi társatok lett?

Figyelt kérdés
Mármint későn talált rátok a szerelem,vagy egyből mázlitok volt?

2012. márc. 13. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
En meg talaltam :)de nem Magyar orszagon :)mi szomszedok voltunk,de mar elso alkalom adtan amikor bemutatkoztunk egymasnak,o mar egybol belem szeretett:)nalam csak kesobb jottek az erzesek,.addigcsak grillezgetunk meg ilyenek,.es vegul a discoba jottunk ossze ahova o hivott el :)most 23 vagyok,.de tudom es erzem hogy o az igazi :)nala jobb part el se tudnek kepzelni :)es jobb apukat sem a kislanyunknak:)igaz csak 4 eve vagyunk egyutt de boldogok vagyunk :)
2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi egy általános iskolába jártunk, egy évfolyamba, ötödik osztályig rá sem néztünk egymásra, aztán egyszer összekerültünk egy kötelező iskolai programon, elkezdtünk hülyülni, legjobb barátok lettünk, minden szabad percünket együtt töltöttük, én viszonzatlanul beleszerettem, nem mondtam el neki féltve a barátságunkat, aztán kilencedik osztály félévkor, valentin napkor jött át egy muffinnal, amit ő sütött(életem legrosszabbja:D), hogy szeret. Azóta együtt vagyunk.:]

18/L

2012. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ez tök aranyos:)
2012. márc. 13. 23:20
 4/14 anonim ***** válasza:

keresés folyamatban..

23L

2012. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az autós oktatóm mesélte, hogy egy rossz "kötelező jellegű" házasságban élt, majd az igaz szerelmet közel 60 évesen találta meg. Azóta is jó a kapcsolatuk, azt hiszem vidékre szeretnének költözni valami erdei házikóba. Száz százalék idill :)
2012. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még nem találtam meg. Nemrég azt hittem, hogy megvan, de én nem kellettem neki, szóval... :(
2012. márc. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam meg, de nem is keresem. Ha valahol nekem is van valaki az anélkül is rám talál, hogy kutakodnék utána. Viszont mivel eddig semmi nem történt azt kell mondjam, hogy bizonyosan későn talál rám a szerelem, már ha rám talál :D
2012. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudhatom biztosra, h megtaláltam, de azt érzem igen. 3 csalódáson mentem át előtt, ebből egy nagyon padlóra tett. Majd pár év múlva nyilatkozom :)

De kellettek azok a csalódások, még ha bele is pusztultam, mert rengeteget tanultam belőlük bármennyire sablonszöveg is ez

2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát nekem ez még várat magára, azon sem csodálkoznék ha egész életemben így lenne.túl vagyok egy pár csalódáson, és én nem is hiszem h lehetne jobb.

22/L

2012. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én túl korán találtam meg az igazi, nem voltam hozzá elég érett. Ha lesz új igazi, az már biztosan késői lesz, mert 26 éves elmúltam, és egyáltalán nem állok készen egy kapcsolatra.
2012. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!