Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt már veletek olyan, hogy az interneten találtátok meg az igazi nektek való pasit pl. Facebookon)?

Figyelt kérdés
Én még nem találtam igy meg,mert szerintem a Facebook az csak arra van hogy a képeidet vagy videóidat megosszad másokkal vagyis nem arra hogy megtaláld az igazit.Mindenki azt ír vagy rak fel amit akar.Sokak szerint az interneten kötött barátságok vagy kapcsolatok nem tartanak sokáig,pláné úgy ha ritkán is találkozik az illetővel az ember.Élőben az igazi,amikor az emberek személyesen ismerik meg egymást.Lehet tévedek,de ez csak az én véleményem.
2011. máj. 12. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én már megtaláltam az interneten az igazait, de sajnos ő ezt nem így gondolta, mint én...azóta is fáj a szívem érte...
2011. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fa.szbúk nem párkereső oldal, aki ott találja meg a neki valót, az meg is érdemli.

Az emberek nem kizárólag a külső(ségek) alapján keres partnert.

Mondom: emberek!!


A hárombites internetes vírusokkal előfordul, hogy ilyen oldalon megtalálják az igazi nekik való pasit, párszor megbökik, lájkolják, aztán bejelölik hogy párkapcsolatban vannak, és nincs annyi kapacitásuk hogy ráébredjenek: még mindig egyedül ülnek a gép előtt, egy üres szobában.


Ez szerintem inkább szánalmas.

2011. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.amúgy van benne valami,hisz lájkolásokból nem lehet összejönni senkivel vagyis abból nem sok mindent lehet leszürni.
2011. máj. 12. 12:00
 4/11 anonim válasza:

Szia 4 éve egy társkeresö oldalon találtam meg a páromat akivel tavaly össze is házasodtunk!

Most várjuk az elsö babánkat!

Jah és ,hogy nehogy azt gondold valami idös nöszemély vagyok,most multam 25:)

2011. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen ismerkedtem meg a barátommal egy chaten. most 21 éves vagyok, jövőhónapban leszünk 7 éve együtt, és még mindig szeretjük egymást, épül a házunk, együtt élünk és tervezzük a gyereket, esküvőt. Nagyon nagyon ritka megtalálni az igazit, de nem lehetetlen és direkt úgy sem fog menni. Nekünk ez a véletlen műve, aminek nagyon örülök. Jah, és más városban laktunk, egymástól 200 km-re :)

Mondjuk facebookon valóban érdekes lehet az ismerkedés... de hát a mai világban... :)

2011. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, neten, de a honfoglalón
2011. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Párkeresö oldalon ..Ő talált rám:)

és egy éve együtt.Hát én se hittem volna

22L

2011. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az internet a társkeresés szempontjából arra jó, hogy egy hely, ahol új embereket megismerhetsz. De egy kapcsolatot csak személyesen lehet fenntartani. Ha interneten akartok mindig kommunikálni, az valóban nem tart sokáig.
2011. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is interneten keresztül ismertem meg a barátom 5éve..igaz nem kifejezetten társkereső oldalon..(chateltünk) először barátságnak indult,de szerelem lett a vége:))
2011. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én ott találtam meg a szerelmem és 4éve szeretjük egymást:)

17/l

2011. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!