Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korotokban találtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban találtátok meg az igazi párotokat?

Figyelt kérdés

Nekem volt már egy 6éves, egy 2,5 éves kapcsolatom, amiben tudtam, hogy nem ez lesz a végső, hisz nem volt felhőtlen és egyéb okok miatt maradtam velük, mégis majdnem 9 évet pazaroltam el az életemből erre. Jelenleg 1,5 éve van egy párom akinél érzem hogy igen ő lesz az, ő az akit kerestem és vele akarom leélni az életem. Az előző kettőnél is éreztem, de tudtam hogy nem fog összejönni, mégsem léptem. Ti hogy vagytok ezzel? Mennyi kapcsolat kell ahhoz, hogy végül kikössél annál a személynél aki neked kell?

24L


2011. máj. 18. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

őszintén szólva nem tom :) Nekem volt egy barim anno 3 hónapig, első szerelem, első sex rózsaszín köd stb...csak kicsit bonyolult kapcs volt és abba kellett hagyni :(:(:(

A sors rámfintorgott és elém terelte a mostani párom. 4 éve vagyunk együtt, hatalmas szerelem meg minden. De komlyan pedig 9 év van köztünk....és mondhatni Ő jobban imád :D


A szomorú az egészben hogy én is szerelmes vagyok belé, de annó, a legelső...nem tudom kiverni a fejemből...többet gondolok rá mint amennyi az "egészséges" lenne...azaz valamit még biztos érzek de nem vallom be magamnak...vagy nem is akarom...nem tudom...de az biztos hogy majd 50 év múlva is ugyan ennyit fogok rá gondolni hiába lesz más a férjem...az első szerelmet senki sem felejti...:)


L/21

2011. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem eddig két komolyabb kapcsolatom volt. Mindkettőnél az elején úgy éreztem, hogy ő az igazi, a végleges.Az első 2 évig, a második 3 évig tartott. Egyik sem lett az. Most várom a nagy Ő-t.



22/N

2011. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Egy kapcsolat se kéne és nem kötnék ki senki mellett. :) Szeretem, hogy független vagyok és csak szexre kell nekem egy pasi.

25/L

2011. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

22 FFI vagyok, én sem találtam meg a párom...


De hát a mai lányok mellett, akiknek minden ciki..,nem is oly egyszerű...

2011. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

27 évesen ismertem meg a későbbi férjemet. 4 évig jártunk, amikor összeházasodtunk. Most már 2 gyerekünk van, és még mindig jól működik a dolog, remélem együtt öregszünk meg.

Igaz, azt el kell ismernem, hogy nem ő volt életem nagy szerelme. Volt egy srác, akivel 1,5 évig jártunk, nagyon jól nézett ki, és az elején nagyon tudott udvarolni. De a vége egy pokol volt. Bár ő el akart volna venni, végülis én szakítottam vele. Jól tettem, azóta már 2-szer elvált. De valahogy a szívemet jobban megfogta. De ez nem elég, az is kell hozzá, hogy jól kijöjjetek egymással.

2011. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Majdnem 19 éves voltam. Azóta is együtt vagyunk és második gyerekünket várjuk. :)

Persze közös lakás, autó van.


24/L

2011. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem találtam meg, és soha nem is fogom, mert ronda vagyok. 25/F
2011. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tehát 11 évesen már volt "pasid"?
2011. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem fenyeget a veszély, na...
2011. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:03

Akárhogy számolom nekem nem jön ki a 11. 6+2,5+1,5=10

Akkor 14 évesen volt pasija, nem? Kicsit elszámoltad szerintem.

2011. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!