Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled, se nélküled szindróm...

Se veled, se nélküled szindróma. Mi a megfejtés?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna,hogy egyszer lesz benne részem.Szakításokkal,összeveszésekkel tarkítva,és mégse tudsz elszakadni a másiktól.Talán az is hozzá tesz,hogy rövid időn belül sok mindent éltünk át.Miért van az,hogy a sok hülyeség ellenére mégse tudnak elszakadni egymástól az emberek,pedig valahol szenvednek is ettől?Talán azért mert ő az igazi?Vagy mi ennek a magyarázata?
2012. márc. 13. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, mert mi is ebben vagyunk benne. Nem tudunk megválni egymástól. Egy egy nagyobb balhéból ha majdnem szakítás lesz a vége akkor tuti, hogy összebújással sírással záródik és megint csak rájövünk hogy a másik kell nekünk és egy ideig minden tökéletes.

Sok kompromisszum szükséges és , hogy mindkét fél kifejtse a másiknak, hogy mit szeretne és mit nem.

Mi most ezt gyakoroljuk.

2012. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Leginkább azért, mert van aki úgy áll hozzá, hogy egy szar pár is jobb, mint egy semmilyen. Amint rájönnek arra, hogy ez azért így nem igaz, nem lesznek ilyen problémák.
2012. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem évekig húzódott a se veled, se nélküled kapcsolatom, és hiába mondták, (és írták még itt is) hogy ennek 'nélküled' lesz a vége, szentül hittem hogy ő az igazi.

Aztán végül tényleg vége lett. Belefárad az ember

2012. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat a másikkal lehúz, ahelyett hogy feltöltene, fölösleges azon gondolkodni, hogy ő-e az igazi. NEM!


Én az ilyen kapcsolatokat társfüggőségnek nevezem, mert az egyedüllét érzése, és a kézenfekvő megoldás az, ami a sokadik összeveszés után is újra egymás mellé kényszeríti a párokat. Akkor van se veled kapcsolat, ha mindkét ember társfüggő. Ha az egyik nem az, akkor nevezzük az ilyen különválásokat szakításnak.


Szerintem próbáld meg magad társ nélkül is megtalálni, így megszüntethető ez az állapot. Addig, amíg ebből nem szakadsz ki, esélyed se lesz megtalálni az igazit, akivel nem fogjátok folyton marni egymást.

2012. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megfejtés kilépni belőle mert csak lehúz. Visszatekintve óriási hiba volt ilyen kapcsolatra egy napot is szentelnem. Elment mellettem sok értékes dolog.
2012. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az "igazi" az olyan mint kés a vajban, némi túlzással. Ha elhiszed hogy ettől többet érdemelsz, meg is kapod. Feltéve ha lezárod ezt. Tapasztalat:-)
2012. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!