Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt a barátommal,az elején szokásos rózsaszín köd,nagyon igyekezett,figyelmes volt,ahogy az lenni szokott.1hónapja kb. előjöttek a problémák.Én úgy gondolom,hogy nagyon sok mindent megteszek érte,viszont én ezt már nem érzem.Folyamatosan csak a gép előtt ül és játszik,vagy ps. de olyan dolog amiben a kedvemben járna semmi.1szer jutott eszébe h vegyem nekem egy szál rózsát,ígérgette h elvisz vacsorázni,dehát azóta is visz.Nem vágyok én olyan nagy dolgokra,de néha tényleg jól esne egy kis kedveskedés. tények elé állítottam,h vagy változtat vagy akkor hagyjuk az egészet.Rákérdeztem h szeret e még,mert ha nem jobb ha vége.Azt mondta szeret,és h velem szeretne lenni ,és h majd változtat..dehát látom előre h úgysem fog neki sikerülni.Én még szeretem,és pont ezért nehéz számomra a döntés,mert jó is vele ,meg nem is.:(
2012. márc. 14. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló problémákkal küzdöttem én is. Az én barátom ugyan nem a gép előtt ült, csak mindig minden fontosabb volt nálam. Aztán egyszer bajba került, én meg nem voltam a közelben, és akkor érezte meg, hogy mennyire fontos vagyok neki. Azóta nincsenek ilyen problémáink. Szóval a tanácsom annyi, hogy próbáld meg éreztetni vele, hogyha már nem leszel vele, akkor neki milyen lesz. Ha jobb...és neked is jobb lenne, akkor nem sok értelme van folytatni.
2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kínlódhatsz mellette még pár hónapig, de csak magaddal tolsz ki.
2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yuda ***** válasza:
0%

Amit írsz, abból inkább az jön le, hogy a pasid mit vegyen neked, hová vigyen, hogyan járjon a kedvedbe stb.

Mintha rólad szólna a kapcsolat.

Forogjon körülötted a világ és még meg is mondod hogyan.

Neked inkább egy rabszolga kellene, nem kapcsolat. Lessék minden kívánságod... hát ki vagy te?!

Ha normális a pasi, lehet nem fog veled maradni, de megnyugtatlak, megtalálja a zsák a foltját előbb utóbb lehet kifogsz egy szolgalelkű pasit, ha ez tesz boldoggá.

2012. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

KEdves 3.dik.

Ezt nagyon rosszul teszed,mert én tényleg sok mindent megcsinálok neki.Nem egy városban lakunk de nem nagy a táv.30perc.Ha haazér munkából én midnig szivesen megfőzöm a kedvenc kajáját,de ha annyira nem képes h mikor kész és leüljön velem enni,mert még épp wowozik akkor lehet másnak sem tetszene.Nem egyszeri alkalom.Nem vágyom h hurcigáljon ide oda,de ha annyira megkérem h szombaton menjünk már el városba deőtt,és arra nem képes h eljöjjön velem akkor lehet nem velem van a probléma.Én anno vettem neki ezt azt,ha megláttam valamit egyből eszembe jutott,ő arra nem volt képes h nő napra vegyem nekem egy szál virágot,mert épp pesten voltam és csak vasárnap tudtunk talizni...és ezek még semmik.De azért köszi a kommentet!:)

2012. márc. 14. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ezt most jól megkaptad :( akkor ezek szerint az a férfi aki ilyen módon is törődik a párjával magyarul "papucs" az én párom is el szokott vinni, vacsorázni, veszi a virágot stb. szerintem igen is belefér egy kapcsolatba, nem szolgalelkűség. Sajnálom, hogy neked ilyenben nem volt még részed. Biztos nem csak erre vágyik, hanem hogy érezze, hogy ő is fontos, nem csak az a fránya számítógép stb.

Kedves kérdező

ha tényleg nem működik a dolog akkor jobb külön, én értem, hogy mit akarsz írni, vagyis mondani, nem az a fontos, hogy mit vesz vagy mit nem, hanem hogy igenis figyelmes...

2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen nem kell nekem h most megvegyen nekem mindent sőőőt.nem is várom el.itt arról van szó,h mostanában én több figyelmet fordítok rá,mint ő rám.És elvileg én fújom fel,mert ezek apróságok,csak ami neki apróság az lehet nekem jól esne,de ezt sztem ő fel sem fogja,pedig próbáltuk ezt megbeszélni,de csak az igazát hajtogatja.no de mindegy,majd lesz valami,persze én sem fogom ezt hosszú távon hagyni,vagy tényleg változik a kapcsolat,vagy ha nem akkor tényleg lehet jobb külön,még annak ellenére is ha szeretem.
2012. márc. 14. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerősi körömben eddig minden kapcsolat, ahol a wow volt a pb., szakítás lett. Tök felesleges egy gyerekkel együtt lenned.
2012. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló valószínűleg egy sóher kis majom....Azzal ne törődj...



Én azt javaslom, hogy próbálj vele még egyszer utoljára őszintén leülni és beszélni.

Mond el, hogy hiányoznak a közös programot(itt a jó idő,lehetne menni kirándulni,hegyetmászni,szép kilátókat megnézni,állatkertbe,stb!).Légy vele őszinte.

2012. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 juci88 válasza:
Nálunk is UGYANEZ van!!30éves a baratom én 24. Több mint egy éve együtt vagyunk de álladoan az van hogy, átjön nézi a Tv-t, vagy gépezik!! Az hogy beszélgetne velem, vagy velem törödne az luxus!! De elvárja, hogy adjak neki enni meg stb!! Már házat is kaptunk de meg nem kérdezné mi lenne az elképzelésem, szóval szerintem nem sokáig fogom bírni ilyen ember mellett... nekem is elegem van belőle
2012. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!