Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a munkád? Szereted?

Mi a munkád? Szereted?

Figyelt kérdés
milyen iskolát végeztél hozzá? miért választottad ezt?
2012. márc. 14. 20:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanár végzettségem van, de sosem tanítottam, multiknál illetve nagykövetségen dolgoztam külügyi kapcsolattartóként, illetve vállalkozóként fordítok, tolmácsolok, néha idegenvezetek.


Szeretem a nyelveket, ezért választottam ezt a pályát. Tanítani is szerettem volna, de végül a komolyabb karrierépítést választottam.

2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Matek angol szakos tanár vagyok. És imádom! Az ELTÉN végeztem. Azért,mert mindig is tanár akartam lenni!
2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
épp ötleteket gyűjtök h mit kezdjek az életemmel :)
2012. márc. 14. 21:01
 4/33 anonim ***** válasza:
36%

Üzletek tulajdonosa vagyok !

Nincs sulim , mert többet is elkezdte , de meguntam és abbahagytam !

Kiindulásnak jó, de a pénzkereséshez + boldogsághoz stb. a suli csak egy papír.

A talpraesetség sokkal többet számít.

Igaz van egy egy 12 éves fiam , nem ezt mondom neki , de tudom , hogy Ő is az én génjeimet örökölte , mint én az apámét !!

Ja a két nővéremnek vörös diplomájuk van kb havi 300.000 visznek haza én a 0 sulimmal sokkal többet !

Igen messze esett az alma a fájától , de nem érdekel!

2012. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Adminisztrátor vagyok egy sima érettségivel és gépírós végzettséggel. Szerettem eleinte, de unalamas, monoton munka, nekem pedig kell az, hogy nap mint nap új dolgokat csináljak, emberek közt legyek. Soha nem akartam egy irodában a számítógép előtt ülni naphosszat...mégis azt csinálom most. A 12 éves kori önmagam most biztos jól bokán rúgna!!!

Szeretnék egy saját boltot, ötletem is van, hogy milyet, de pénzem sajnos nincs megvalósítani.

2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Én is o-ról indúltam , banki kölcsön + minimális családi segítség .

Bár 17 évvel ezelőtt mások voltak a banki feltételek , kamatok, törlesztések

Én hittem magamban és be is jött .

2012. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
tolmács-szakfordító...most épp maszek... iszonyat sok meló van... angol,olasz felsőfok...meg németül beszélek még társalgási szinten
2012. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelek, de halálosan unom.

Úgyhogy mellette stylist-nak tanulok, és szeretnék ebben elhelyezkedni.

2012. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg autószerelő vagyok. Először is érettségivel plusz eladói szakmával kezdtem a pályámat egy műszaki áruházban eléggé szerettem csinálni, de közben érdekeltek az autók is illetve az ott megkeresett pénzemből jelentkeztem autószerelői tanfolyamra ahol szakmát szereztem és ugye gondoltam hogy jól jön még, és ahol voltam szakmai gyakorlaton annyira belejöttem hogy miután levizsgáztam jött is a telefon hogy menjek vissza hozzájuk teljes állásba. Persze visszamentem közben a műszaki boltban fizetés nélküli szabin voltam de rögtön másnap le is számoltam mert azért az autószerelés valamennyire az én világom is részben illetve jó a munkahely meg szeretem is csinálni. És ugye rossz javítani való autók mindig lesznek, és ember is kell rá. Szerintem érdemes ezt választani.

Természetesen nagybátyám tanácsára még autó vezetői oktató is vagyok mondván hogy vegyek részt a "családi" vállalkozásba, de az csak egy vésztartalék jelenleg nincs is érvényes oktatói papírom így részt kell vennem az éves vizsgán ahhoz hogy mehessek. Én azt egyenlőre későbbre hagyom főleg arra az időre amikor már nem bírom úgy az autószerelést többnyire nyugdíjas időszakokra de ez még nagyon messze van. 28/F

2012. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

- logopédus

- igen nagyon...

- ELTE BGGYTF többek közt...

- mert a magyar és a biológia mindig a szeretett tantárgyaim voltak, ezzel összefüggésben a beszéd zavarainak háttere-, kezelhetősége, a társtudományokkal való kapcsolata mindig is érdekelt...

2012. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!