Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozol, mi a munkád?...

Mit dolgozol, mi a munkád? Szereted-e csinálni?

Figyelt kérdés
Kis közvélemény-kutatás. :)
2011. máj. 20. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Raktáros vagyok egy műanyag lefolyó- és csatornaidomokat gyártó cégnél. Imádom a munkámat!
2011. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
na, akkor lehet, hogy nekem is raktárosnak kellene lennem
2011. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépen és papírokon "írogatok", nagyon imádom, de nem gondoltam volna, hogy egy irodai munka is tud fárasztó lenni. Kereskedelemből váltottam, persze tanulással, a munkaidő kedvezőbb így.
2011. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mit szeretsz benne?
2011. máj. 20. 18:04
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj, ezt az Elsőtől kérdeztem, bocsika. :) Kedves harmadik! Sok időbe tellt, mire rátaláltál erre a munkára?
2011. máj. 20. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Idegenvezetönek tanultam, és mindig is irodában dolgoztam. Voltam termékmanagertöl kezdve iroda vezetö, és utoljára egy német cég kinti irodájában voltam irodai aszisztens. (németországban élek)

Viszont most hogy van egy kislányom, rájöttem hogy mikor 19 évesen nanny voltam egy kisgyerekkel azt szerettem a legjobban csinálni, így elkezdek egy napi anyuka iskolát és jövöre már napi anyukakánt fogom itthon a kislányom mellett egy másik gyerekre vigyázni.

2011. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Repülőgép-szerelő vagyok, mondhatjuk hogy szeretem csinálni, de ebbe a munkahelyi környezet is belejátszik, mert marha jó a társaság.

De szívesen restaurálnék motorokat/autókat főállásban, mert nagyon tetszik, de most csak hétvégente jut idő erre.

2011. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek az eddigi válaszokat! :) Akinek van kedve, írjon még nyugodtan, mert nagyon kíváncsi vagyok! :)
2011. máj. 20. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, sajnos csak többszöri ismétlődő szerződéses munka.
2011. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!