Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után egy idővel, jön...

Szakítás után egy idővel, jön egy ilyen üzenet. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ő szakított.Az üzenet: Úgy kelek fel,és fekszem le,hogy nálad jobban még senkit nem szerettem.Sajnálom hogy így alakult.(férfi írta)


Ha szereted az illetőt,tennél egy lépést irányába,vagy inkább hagynád,hogy még gondolkozzon egy kicsit,és ha úgy érzi,majd ő lép.Ha nem lép,akkor nem lép,mindenki éli tovább a saját életét.


2012. márc. 14. 23:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
én ha még szeretném a másikat akkor ezt az üzenetet egy jelnek venném,és vhogy kapcsolatba lépnék vele
2012. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Én ezzel úgy venném, hogy ő már lépett.
2012. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 borcsi02 ***** válasza:
81%

Ezek a szavak szerintem milliószor elhangzottak már a világtörténelemben,de az enyémben biztos:)Mindenképp megvárnám,amíg ő lép,és látom rajta,hogy komolyan gondolja!Szakítás után,főleg frissen, nagyon visszavágyódik mindenki a párjához,ez természetes,de nem old meg semmit!

Bizonyítson valahogy!Ha egyáltalán szeretnéd,hogy kibéküljetek.

2012. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Istenem, ha szeretitek egymást, akkor miért szenvedtek külön, mikor boldogok is lehetnétek együtt? Ő szeret, te szereted, olyan nagy baj nem lehet köztetek.
2012. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 espan válasza:
88%

borcsival egyetértve, így eldönthetetlen h szimplán gyenge az illető és visszakúszna, vagy valóban szeret és tapógatódzik.


hát, ha valóban szeret, akkor még fusson egy kört:) aztán nálad a labda.

2012. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
azért írta, h ha még szereted, akkor talán jelentkezni fogsz. szerintem válaszolj rá, ha még szereted. (attól is függ, h mennyire csúnyán váltatok el. milyen körülmények között és miért szakított). nem kell rögtön a nyakába ugranod. éreztesd vele, h ez nem egy ígéret, csupán egy lehetőség, amellyel vagy tudtok élni vagy sem. de tedd meg azt a lépést, ha neked is jelent még valamit ez a férfi
2012. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom, ő szakított. Az más. Akkor meg nem így alakult, hanem ő így döntött. Így még várnék a helyedben.
2012. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
mennyi idővel a szakítás után? ez sem mindegy...
2012. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Csúnyán váltunk el,az utolsó időben már nem volt normális.Valahol örülök is ennek a "szünetnek",mert talán reálisabban,tisztábban látja a dolgokat.De nehéz eldöntenem hogy reagáljak.Minden válaszotokban van igazság.
2012. márc. 14. 23:44
 10/29 A kérdező kommentje:
3héttel szakítás után.
2012. márc. 14. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!