Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás sms-be? Komolyan...

Szakítás sms-be? Komolyan gondolhatja vagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Nem tudom nem úgy ismertem meg hogy erre képes legyen,bár elég sokat vitáztunk mostanában,de tegnap közölte velem sms-be hogy már nem szeret.Nem tudom hogy komolyan gondolja e és azért csinálja csak hogy szedjem össze magam..vagy miért,ma beszéltünk telefonon és annak ellenére hogy szakítottunk közvetlen volt velem,nem értem akkor miért ilyen közvetlen velem?Lehet hogy csak tényleg azért csinálja hogy kapjam össze magam és be akar ijeszteni?
2012. febr. 24. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, egyrészt nem vagy neki fontos, másrészt meg így elkerülhette, hogy hosszas beszélgetés, érvelés, "megváltozok, ne mondj ilyet, majd más lesz", de én szeretlek, biztos te is szeretsz még stb. legyen belőle. Így közölte, hogy bocs ejtve vagy, és megkímélte magát a kellemetlenségektől.
2012. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha valaki ilyet ír az elég konkrét dolog. Bunkóság így szakítani, de legalább megtudtad róla, hogy milyen is valójában. Egyszer velem is történt ilyen, a srác bulizni volt, berúgott és éjszaka kapom az smst, hogy vége blablabla. Másnap alig győzött bocsánatot kérni, hogy nem úgy gondolta stb, de megmondtam neki, hogy részegen a legőszintébb az ember és kész. Tuskó dolog és általában a gyávább emberek választják ezt a megoldást.
2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezek után nem foglalkoznék vele. Ha nem gondolta komolyan, teperjen ő a bocsánatomért. Ha meg komolyan gondolta, akkor meg egy tapló.
2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miben kellene összeszedni magad ?


Azért én ilyen kijelentéssel, hogy "nem szeretlek", nem igazán viccelnék. Talán inkább a barátodnak kellene összeszednie magát és konkrétan megmondania, hogy mi a baja.

2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem tudom mi baja van,fogalmam sincs,amúgy én vagyok a férfi az a gáz az egészben.mostanában nem alakulnak jól a dolgaim és azt mondta hogy így nem tud rám felnézni,igen anyagi gondjaim vannak és azt mondja hogy ilyen hozzá állással nem fogok semmire jutni,pedig semmi gond a hozzá állásommal,egyfolytában munka után koslatok csak ő nincs ott hogy ezt lássa.
2012. febr. 24. 15:54
 6/14 A kérdező kommentje:
mármint nincs ott mindig hogy lássa hogy mennyi energiát fektetek bele a munka keresésbe.
2012. febr. 24. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy hisztis p*csa. Azért mert nem alakulnak úgy a dolgaid még nem kellene küldözgetnie az sms-eket és érzelmileg zsarolni.

Dobd ki, keress mást (úgysem szeret) Egy nő nem attól néz fel a férfira, mert jól keres. no comment...

2012. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek egyszer küldött olyan sms-t a pasija, hogy legyen vége inkább, mert a munkája miatt úgysem tudnak eleget találkozni. Másfél év után...

Aztán kiderült, hogy a srácnak kegyetlen rossz napja volt és végső hülyeségében írta sms-t. Utána jött térden állva könyörögni, hogy bocsássa meg, de a barátnőm nem engedett, mondán: ő már nem bízik benne. Hát nem tudom, én nem adtam igazat a barátnőmnek, érthető, hogy ki volt borulva. Mi is szoktunk a párommal néha hülyeséget mondani a másiknak, aztán megbánjuk. Jól működő kapcsolatban meg lehet beszélni.

2012. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tud rád felnézni, mert épp nincs munkád? Jólfizető állásod volt, de legalábbis élvezte az előnyeit? Szerintem arról van szó, hogy mivel nincs állásod, nem tudod pénzelni, vagy barátnői példáját neki egy fejőstehén kéne. Menjenek az ilyen nők a pokolba! Mikor összejöttem a kedvesemmel, neki sem volt munkája, de abszolút nem zavart. Segítettem neki munkát találni, nem szemrehányással illettem, az milyen görény dolog már!

23L

2012. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jah, egyből ahogy nincs átmenetileg munkád nem tud rád felnézni..hagy ne kelljen leírnom a véleményemet róla.Az én páromnak 1 évig nem volt munkája de eszem ágában sem volt kidobni, én tartottam el, és most hogy jobban keres mint én nem győz hálálkodni.
2012. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!