Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben (szakítás lenne)? FONTOS

Figyelt kérdés

Vonzódom a barátomhoz és szeretem ,de nem vagyok szerelmes. Ma fogunk szakítani. De én félek ha találkozunk ő visszaél azzal a helyzettel h tudja még vonzódom hozzá. Mit tegyek ? mit lehet ilyenkor tenni ?

Ő is tudja miért találkozunk ma ,és az elmúlt smsiből lejött h ő eleve folytatná. DE azt nem szabad ..


Szóval hogy legyek erős?


Köszönöm a válaszokat !


2012. márc. 4. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért ne szabadna? Mi a szerelem szerinted? Szereted és vonzódsz hozzá, ennyi elég egy boldog kapcsolathoz.
2012. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem érzem magam biztonságban mellette,olyan gyerekes dolgai vannak.és sokszor megbántott már ,tudom nem direkt tette de ha minden apró gesztus dolgot is valakinek a szájába kell rágni ott már gond van. Sajnos beszélgetni sem tudunk mély témákról vagy olyanokról ami nem köznapi ..pl művészteke kultúra ..ez is nagyon hiányzik.
2012. márc. 4. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. No akkor ezt mondd el a srácnak, aztán kívánjatok egymásnak minden jót. Minél hamarabb búcsúztok, annál könnyebb/jobb. Ne igyál semmit és ne is csókolózzatok/puszilkodjatok. Ne hagyd, hogy terelje, irányítsa a beszélgetést. Bármelyik érvedbe köt bele, megmondhatod, hogy te ezt eldöntötted már. Az érzéseink nem mindig követik a logikát, úgyhogy bármivel is érvel, attól még nem változnak meg az érzéseid. Max. 5-10 percet szánj a mai találkozásotokra.
2012. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező.Szereted de vonzódsz hozzá akkor miér akarod elhagyni?Minden kapcsolatban vannak problémák,engem is sokszor megbántottak,ok hogy biztonság,lehe hogy találsz egy olyan ember aki mellett biztonságba érzed magad,de nem biztos hogy vonzódsz is hozzá és lehet fele annyira nem fogod szeretni,egy kapcsolatban fontos hogy vonzódjon egymáshoz 2 ember.Miért nem próbáljátok megbeszélni előbb?Beszéltél már vele ezekről a dolgokról?Mond el neki mi a gondod és hátha tud változatni,mer lehet hogy elhagyod és össze jössz mással,de ha őt szereted és hozzá vonzódsz,akkor a másik kapcsolatod nem fog jól működni,mert egyfolytában ő fog a fejedbe járni.Én elösször megrobálnék vele beszélni.
2012. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!