Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Férjem tegnap éjjel jött haza külföldről. Most volt kint először, és még nem szoktunk hozzá. Mióta itthon van, valaki mindig lóg rajta. Öleljük, simogatjuk, szinte meg akarunk győződni róla, hogy valóban itthon van. Ő örül neki, ő is bújik. Már nem friss házasok vagyunk, azt hittem, már alaposan megszoktuk egymást, eszembe sem jutott, hogy ennyire hiányozni fog. Ez normális? És ez mindig így lesz? Vagy egyszer csak megszokjuk?
2012. márc. 15. 17:32
 1/4 anonim válasza:
Teljesen normális és szép tőletek. Mindig nem lesz így, ez is elmúlik egyszer. De ne aggódj, ez így normális. :)
2012. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális.Akkor lenne baj,ha nem örülnétek, hogy hazajött...
2012. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normalis hogy hianyoztatok egymasnak,hiszen oszinten szeretitek egymast,es nem hiszem hogy megszokjatok.Parom szerencsere csak hat honapot volt katona,nagyon nehez volt. Sok-sok boldogsagot nektek es erot az egymasnelkuli napokra.
2012. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A különválást sajnos súlyosbította, hogy minden nap csak annyit tudtunk beszélni, hogy éppen csak lecsekkoltuk, hogy a másik él, és virul még. Nem akartuk, hogy csupán a telefonszámlára keressen. :)) Nem hittem volna, hogy ennyire meg fog viselni minket a különválás, de sajnos anyagilag nagyon nagyon kell a kinti fizetés.
2012. márc. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!