Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? (kérdés rövid,...

Normális ez? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Na szóval az van,hogy 1 éve vagyok rocker és szeretnék beruházni egy acélbetétes bakancsra.Már meg is találtam,hogy melyiket szeretném,csak hát van pár emberke aki már vagy fél éve cseszeget,mert nem vagyok egy kötsög divatmajom,mint ők.De nem érdekel annyira a véleményük,hogy emiatt ne vegyem meg a bakancsot rögtön,ha lesz rá pénzem.

Nos az lenne a kérdésem,hogy normális ez,hogy egyáltalán nem érdekel a véleményük?Hogy szó szerint lesz*rom?

Mindenhonnan azt hallom,hogy jaj,de tetszik ez meg az,de nem veszem meg mert a többiek lenéznének,piszkálnának stb...


2011. júl. 16. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj másokkal, azt vegyél magadnak, ami tetszik és jól érzed benne magad. Ne megfelelni akarj, hanem örülni.
2011. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokban sohase adj màsnak esélyt, hogy elvegye a kedvedet, attól amit szeretnél venni vagy csinàlni.
2011. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó amíg pont lesz*rod hogy ki mit mond.Nem azt mondom hogy ne kérd ki mások véleményét,de ne adj a beszólásokra meg az ilyenekre.Felesleges.Ami Neked tetszik az tetszik.

:)

2011. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is így élek. Nem vagyok rocker, bár ez a zenei stílusom nekem is. Mindig is így éltem. Ne hallgass ilyen véleményekre! 18/L
2011. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szard le ;)

én is rocker vagyok és így élek. én pont sz*rok magasról arra is ha kicsit csövesen megyek mondjuk a teszkóba vagy akárhova :D mindenki azt gondol amit akar...nekem is megvan a véleményem és utálom az új divatot. nekem kb a 80-as évek jönnek be, amikor mindenki szakatt farmerba meg farmerkabátba járt, bakancsba meg ilyenekbe. Ahogy apa mesélte az lehetett a legjobb :)

14L

2011. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"1éve vagyok rocker" szóval ez már önmagában együtt jár azzal, hogy akkor acélbetétes bakancs is kell... Az én szememben te ugyanolyan divatmajom vagy, és nem szarod le a véleményüket csak dicsértet vársz. Ha leszarnád a véleményüket abban járnál rockerként amiben akarsz...

21L

2011. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"1éve vagyok rocker" szóval ez már önmagában együtt jár azzal, hogy akkor acélbetétes bakancs is kell... Az én szememben te ugyanolyan divatmajom vagy, és nem szarod le a véleményüket csak dicsértet vársz. Ha leszarnád a véleményüket abban járnál rockerként amiben akarsz...

21L


nem,nem jár azzal,hogy acélbetétes bakancs kell,csak leírtam,hogy azért nyilvánvaló legyen,hogy nem valami Hannah Montana fan vagyok aki azért hord bakancsot,mert az a menő..mert igen,sajnos már rajta is bakancsot látni :/

És nem,nem várok dicséretet,sajnálom,ha félreértetted.Csak kicsit fura,hogy mindenhol azt látni,hogy senki sem mer felvenni olyan cuccot ami csak neki tetszik más embernek a környezetében nem.Mondom,sajnálom,ha félreértetted.Nem vagyok divatmajom.Ha az lennék,hagynám a francba a rockerséget,nem hagynám,hogy mindenki cseszegessen.

2011. júl. 16. 22:33
 8/20 A kérdező kommentje:
Na de még egy kérdés.Acélbetétes milyen gatyához illik a legjobban?Hogy hordjam?
2011. júl. 16. 22:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Háháhá, nagy fazon vagy te! SZerintem cicanadrághoz vedd fel.
2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

22:28-as..én sem mondhattam volna szebben

20/L

2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!