Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal? Nem...

Mit csináljak anyukámmal? Nem tudom megértetni vele, hogy ne vegyen semmit nekem, főleg ne ilyen helyekről

Figyelt kérdés

Anyukám állandóan beállít ilyen kis macis bugyikkal, 18 éves vagyok. De nem hogy valami normálisabb helyről venné, hanem ilyen piacokból, kínaiktól. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, irritálja, folyásom lesz, ronda is... és én már nem hordok macikás bugyikat.

Anyum, apum !! ott álnak értetlenül h nekem semmit nem lehet venni, örömet akartak ezzel okozni nekem.

De én ezerszer megmondtam, hogy ne vegyenek nekem soha semmit meglepiből, mert abból csak baj lesz. Mindig beszéljék meg velem előtte. És nincs is semmi szülinap, névnap egyéb.

Hogyan mondjam meg neki? Olyan kínos ez nekem.

Persze aranyosak meg minden, tényleg. De ne ilyen helyekről és ne ilyeneket!



2012. márc. 16. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
miért mielőtt felveszed nem mosod ki?...
2012. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Dehogynem

De nem ez a konkrét bajom

2012. márc. 16. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Anyós kettő! A férjemnek folyamatosan bő alsógatyákat vesz. Felesleges patáliázni. Megpróbáltuk, nem jött össze. vágd a szekrényed mélyére egy dobozba.
2012. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Menj el anyukáddal fehérneműt vásárolni, mutasd meg neki mi az amit szívesen hordasz.

Nem kell vele veszekedni, hanem szépen elmondani hogy szépek meg aranyosak de azokat te úgyse húzod fel.

2012. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is az lenne a megoldás, ha elmennél anyukáddal bugyit venni. És ott megmutatnád, hogy neked mi tetszik. Mi anyuval mindig együtt járunk vásárolni, jobban szeretek vele menni, mit bármelyik barátnőmmel! :)
2012. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi baj a macikkal? Jó esetben idegenek úgysem látják a bugyidat. Nekem is vannak állatosak.


Egyébként használd akkor, ha menstruálsz. Akkor kisebb eséllyel mutogatod a bugyid, és nagyobb eséllyel megy tönkre.

24/L

2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a "beszélj vele..stb" semmit sem ér. Az én anyukám is ilyen,csak azzal a különbséggel,hogy én nem lakom otthon és ha hazamegyek meglátogatni őket akkor több liter üditőt és több kiló gyümölcsöt és édességet vesz, olyanokat,amiket nem is szeretek:)És meg sem tudnám enni annyi idő alatt.Mindig elmondom neki,h a kevés pénzét ne erre költse..ez megy évek óta...mostanában talán már nem vesz annyit:)
2012. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne használd őket, adományozd el, ha tudod, előbb-utóbb tanulnak a kárukon.
2012. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!