Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukámmal élek,3...

Mit tegyek? Anyukámmal élek,3 hónapja van párom feljár hozzánk de még nemtudtam bemutatni mert anyukám nem hajlandó kijönni a szobájából. Azt mondta még nemakarja megismerni. A páromnak még nemmertem megmondani. Ma fogom megismerni az ő szüleit.

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes anyukád, de kopogjatok be a szobába és menjetek be, mutasd be.
2012. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Csinálj egy közös vasárnapi ebédet, és akkor mutasd be a barátodat. Mond el anyukádnak, hogy ez mennyire fontos neked.

Szerintem nem akar anyukád zavarkolódni.

2012. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Mivel indokolja anyukád?
2012. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyum azt modja majd ha ő akarja megismerni akkor ő jön be hozzánk.
2012. márc. 16. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja anyukád, akkor hagyd, majd idővel rájön, hogy komoly a kapcsolat és akkor majd bemutatod, ha megenyhül. Én egyszer nagyon kínos helyzetbe kerültem hasonló miatt (bár nem tudom, hogy a te anyukád miért nem akarja megismerni a párodat). Az én egyik volt barátom nagyon erősködött, hogy mutassam be, hiába mondtam, hogy a szüleim nem akarják. Bevittem mégis a szobába, elmondtam a mondókámat, a szülők meg úgy csináltak, mintha ott se lennénk, nem is köszöntek, nézték továbbra is mereven a tv-t. Majd el süllyedtem szégyenemben, kikullogtunk.
2012. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rianas válasza:
3%
Karakán anyukád van. Örülj neki!
2012. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj:) Az én anyukám sem akart sokáig találkozni a barátommal, mert ő az első nekem, és nem tartja helyén valónak, hogy ilyen fiatalon barátom van (16 évesen -.-), de aztán 2,5 hónap után ő mondta h már megismerné. Többször is volt már fent nálunk, apával találkozott mindig, csak anyával nem, mert dolgozott.
2012. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!