Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen a kapcsolatod az...

Neked milyen a kapcsolatod az anyukáddal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy csak nálunk-e van állandóan marakodás és veszekedés. Nagyon nem értjük meg egymást F/19
2012. márc. 17. 11:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem értem. Itthon mindig segítek, szoktam havonta pénzt is adni a kajáért. Bááh, megőrülök tőle. Állandóan csak kötekedni tud velem. Mert csinálhatnám szerintem a részemről azt is, hogy oda vagyok haverokkal kocsmázni, és egy árva fillért se adnék neki a háztartásért. Bezzeg nővéremmel állandóan trécselnek, és ő még pénzt se szokott adni mindig, sőt b@szik csinálni itthon bármit is. Felkúr.
2012. márc. 17. 12:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó volt, sajnos szeptemberben elment közülünk :(! Örülj anyukádnak, amíg van, legyél inkább vele kicsit türelmesebb! Hidd el, hatalmas űr, ha már nem lesz...
2012. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szörnyű. Most is hazajöttem hosszú hétvégére és máris összevesztünk, szóba se áll velem és apukámat is uszítja ellenem..Akárhányszor itthon vagyok mindig veszekszünk.


19/L

2012. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is mindig veszekszek vele.. azaz általában:/

de nagyon szeretjük egymást,mindent elmondhatok neki,amit csak szeretnék. nem tudom mi lenne velem ha nem lenne:/ pedig idős már nagyon:( (60 éves lesz)

próbálok változtatni hogy nem veszekedni,de nem nagyon megy. de szeretem nagyon őt

16L

2012. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de addig örülj míg van:)

bocsi elfejeltettem oda írni:D

addig kell örülni míg van,gondolj bele,ha nem lenne milyen rossz lenne:(

2012. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem pocsékul bánt, mint egy mostohával, pedig mindig küzdöttem, hogy jó gyereke legyek, jó tanuló voltam, sosem jártam bulizni, de neki semmi sem tetszett. Elmentem otthonról, azóta sem keres. Aki elveszítette az anyukáját, üzenem, hogy sajnálom, hogy neked elment anyukád, látszik, hogy szeretted. Viszont van, akinek nem hagy űrt maga után, mondjuk nekem nem hiányzik, örülök, hogy végre nem kell megfelelnem neki, nem szomorkodom, hogy bánt.
2012. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem már nincs kapcsolatom vele. Sosem szeretett, gyerekkoromban is csak megalázott mindenki előtt, úgyhogy nem is szeretnék ezen változtatni.

/37N/

2012. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon jóban voltam anyukámmal,imádtam.De mostanában idiótán viselkedik.Engem mar azért,hogy ne apámmal veszekedjen.Magyarul én már NEM KELEK NEKI CSAK TÁMASZNAK.A szeretetem nem múlt el,de azt hiszem,már kezdek elvágyódni itthonról és szeretnék külön lakni.Mi a francnak lakjak itt és éljek a szüleimmel,ha nem érdekli őket,hogy mit érzek?Csak a Q házasságuk a fontos,semmi más ezen a földön.Amúgy anyám minden sz@rért leordítja a fejem.Tegnap pl azért kaptam reggel,mert megkérdeztem,hogy van e kávé.Marha nagy bűn,biztosan vérig sértettem ezzel a kérdéssel.
2012. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehetne jobb is, de lényegében nincs okom panaszra. 16/L
2012. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó.:)

Rossz ezt olvasni,hogy másoknál hogy megy ez.:/

2012. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!